Bank Update

Tue 08. Apr 2014 23:48:04

Bank Updates - Quick Presets and Drag & Drop
Rýchle prednastavenia a Potiahni & Vyhoď


Spravovanie vašej banky je teraz rýchlejšie a jednoduchšie ako to bolo kedykoľvek predtým vďaka vďaka dvojici nových updatov. Nasaďte si obľúbenú bojovú výzbroj alebo si naplňte batoh materiálom na skilling v jednom okamihu vďaka "quick presets" - rýchlym prednadstaveniam, upracte neporiadok v banke s ľahkosťou vďaka novej "drag and drop to destroy" funkcii.

Prečítajte si ďalej podrobnejšie informácie o update alebo sa lognite rovno do hry vyskúšajte si to samy!


Odložte to do banky
F2P & P2P


Rýchle prednadstavenia prinášajú ľahký spôsob ako equipovať často používané gear alebo si naplniť inventár potrebnými surovinami na skilling.

Najlepšia cesta na zistenie ako to funguje na vyskúšať to v hre a otvorte banku.
Naplňte si inventár a/alebo nasaďte na seba gear ktoré často používate, napríklad na Slayer tasky, farming tripy alebo minihry.

Uložiť si ako prednastavený set-up môžete buď worn-gear ktoré máte na sebe, predmety v inventári alebo oblečený gear aj predemety v inv do 1 preset-slotu.
Dva pre-set sloty si môžete nastaviť priamo na "Quick load" a tak načítaťe predvolený gear priamo zo základného interfacu banky.

Ako nastaviť Preset - slot?
Spoiler:
1. Otvorenie Preset Menu v banke - ikony v spodnej časti
Image

2. Klinite na Settings - ozubené koliesko.
Image

3. Vyberte si či chcete uložiť do presetu obsah invu, gear na sebe alebo oboje naraz, vyberte popis Preset slotu -> CONFIRM
Image

4. Na obrázku z kroku 2 vyberte v stĺpci Quick Load Slots či to chcete uložiť pod slot 1 alebo 2, a kliknite na SAVE

5. Pomocou Quickload ikony vyberiete prednastavené predmety jedným klikom z banky a ostatné predmety sa automaticky vložia do banky späť. Podmienkou je mať v banke dostatok bank space na banknutie nepotrebných predmetov.


Members majú k dispozícii 5 preset slotov. F2Pers majú prístupné 2. Ak sa vám to zdá málo, môžete sa na určitý čas predplatiť ďalšie preset sloty cez Bondy, Loyalty Ponts alebo RuneCoins priamo z Preset-interfacu, nemusíte kvôli tomu ani navštevovať Solomon’s General Store.

Ak máte ďalšie otázky navštívte RS FAQ k Bank Updates alebo sa príďte poinformovať na Clan chat CzechoSlovak Forces.

Cleaning's Not a Drag
F2P & P2P


Pridali sme novú možnosť - potiahnutím itemu mimo banku sa ho rovno zbavíte. Upozorňujeme že týmto sa nevyhodí na zem ale sa rovno zničí, tak pozor na svoje party hatky a Third-age outfity ktoré máte naskladnené v bankách.
Uľahčí to čistenie banky od nepotrebných predmetov ktoré môžete teraz hromadne odstraňovať z banky a vytvoríte tak priestor na tie cennejšie.

Zároveň boli pridaná aj dobré vylepšenia v Hidden updates, ako možnosť equipovania gearu priamo z banky na seba, un-equipovanie predmetov rovno do banky.

Image
Remove to Inv/Bank option a možnosť "wear" priamo na predmete v banke


RS web: Bank Updates - Quick Presets and Drag & Drop

Re: Bank Update

Wed 09. Apr 2014 12:51:57

Super update, vzdy potesia updaty co zlepsuju hratelnost hry a odstranuju zbytocne klikanie :wtfhash: