Livestream - 4 nové rozpracovné novinky

Wed 01. Oct 2014 14:33:51

Livestream plný noviniekDnes 17:00 začne RS livestream, kde nám Jmodi Mod Chris L, Mod Ramen a Mod Harrison odhalia horúce pripravované updaty, na ktorých práve pracujú.

Diskutovať sa bude o vylepšeniach v Treasure Trails, zvýšení umelej inteligencie familiarov, poodhalia nám tohtoročný Vianočný event a dozvieme sa niečo viac o blížiacej sa brutálnej rotácii na Voragovi.

Bude tu dostatok priestoru aj na vaše otázky. Tie môžete postovať live v topicu: QFC: 16,17,728,65489524

Live diskusia začína v Stredu 1. októbra o 17:00 nášho času.

Ak máte problémy s prekladom, napíšte otázku sem alebo na CSF clan chat a náš concent team sa to opýta J modov za vás :)

RS Twitch spustíte cez twitch.tv/runescape alebo kliknutím v hornej lište na fóre, keď bude stream aktívny.

Re: Livestream - 4 nové rozpracovné novinky

Wed 01. Oct 2014 19:41:20

Zhrnutie pre tých, ktorý nemali čas na stream:

Familiar IQ+


Familiars: Budú automaticky útočiť, oveľa rýchlejšie a svižnejšie na ciele s ktorými bojujete. Zároveň budete môcť priamo do familiarov vkladať útočné scrolly a naprogramovať si familiarov ako často majú scroll samy aktivovať používať. Tým odpadne kopec zbytočného klikania. Jediné čo vás bude trápiť ostane dopĺňanie familiar special att baru summoning potionmi.
Ak familiar zomrie (napríklad v PVP) scroll z neho sa dropnú na zem. Uvidí ich ten, kto familiara zabil.

Yak pack a asi aj iné BoB budú mať vylepšený systém na na preberanie itemov od nich.

Obnovenie timeru pre familiarov novým pounchom bude možné už pri 10 minútach zvyšného času (teraz je to pri 2 min).

Do budúcna uvažujú o rebalance LP familiarov.

Vorago - nový mechanizmus


Purple Bomb - Vorago si sadne a ruky položí na zem (ako hodinové ručičky). Bude sa otáčať a vy musíte zostať medzi rukami ak nechcete dostať poriadny hit. V rohoch arény budú bomby, ak sa k nám priblížite, poriadne vás nahitujú. Keď sa Vorago opäť postaví zo zeme, bomby vyletia do vzduchu a budú padať na hráčov. Údajne to bude posledný mechanizmus, ktorý bude pridaný pre Voraga (Predtým to tvrdili o Green Bombe :p).

Po update nového mechanizmu bude vynulovaný kill timer na Voraga a titul the Defeater sa bude musieť získať nanovo.

Zároveň do overridov pre zbrane pribudne Maul of Omen odomknute ho cez gameplay, teda Vorago drop alebo za zabitie Voraga Maulom?

Image

Treasure trials - nové odmeny


Pribudnú nové vzácne item recolors. Bude sa jednať o recolor T90 gearu, ako zbraní, tak aj armourov. Budete si môcť zafarbiť brnenie (Tecto/Sirenic/Malev) a zbrane (Dryg/Asc/Sies + Nox) na Shadow, Barrows (Hard a Elite Clue) alebo Third Age (iba Elite clue). Po prefarbení budú itemy netradovateľné. Farba sa z nich nebude dať odobrať. Budú naďalej degradovať, avšak brnenie sa nezmení na prach, ale bude sa dať opravovať pridávaním energie. Pri smrti v PVP (Wild) sa zbrane stratia. Pri bežnej smrti ostanú normálne v Gravestone vo vašom inve.

Cena farieb sa odhaduje na stovky miliónov. Budú veľmi vzácne a Third age najvzácnejší zo všetkých. Recolor update je naplánovaný zatiaľ na november.

Recolors:
Image
Third Age Tectonic a Barrows Nox Staff

Image
Shadow Nox Bow

Image
Shadow Drygore Longs


Pribudne možnosť na reroll rewardu z TH. Ak po troch vyriešených Hard Clues v rade nebudete spokojný s rewardom, môžete tretí reward rerollnut, čím sa zvýši šanca na lepšiu odmenu. Obdobne to bude fungovať aj pri Elite.

Pribudnú aj nové rewardy, avšak budú tak rare (napríklad nový cape), že kým ich uvidíme v hre tak si ešte chvíľu počkáme. Aby ak by bol niekto very-lucky :D

Vianočný event


Pár krát denne sa v hre objaví obrovský snehuliak. Boj si bude vyžadovať teamovú prácu. Vyzbrojený bude special attackmi tých najsilnejších bossov z Runescape. Môže sa roztočiť a chŕliť plamene naokolo ako Ahrim v Rise of the Six, dokáže hodiť na seba liečiacu pavučinu ako Arraxor alebo vyvolať magický útok - Festive Barrage. To však nie je všetko, Mod Chril L ho obdaril ďalšími špeciálnymi schopnosťami, ale viac už neprezradím. Čím menej bude mať LP, tým sa bude zmenšovať. Pri dosiahnutí určitej veľkosti sa začne hýbať. Ak ho chcete doraziť, budete ho musieť roztopiť! Najlepšie sa snehuliaci topia na slnku, vašou úlohou ho bude nakoniec lurnuť do niektorého z miest kde stále svieti pekné slnko, napríklad do Lumbridgu. Za porazenie snehuliaka sú pre nás pripravené lákavé odmeny :)

Image