Jagex sprístupnil získavanie RuneCoins cez rôzne surveys...

Mon 24. Mar 2014 20:21:00

Image

Stačí si kliknúť na Solomon Store na hlavnej stráne a ďalej na tlačidlo Earn. V ponuke máte na výber množstvo stránok, kde sa za určitý poplatok (ako inak) zaregistrujete, a získate tým Runecoins. Ďalej je tam aj možnosť získať RC za stiahnutie appky na android zariadenie (nefunguje, otestoval som to).

!!!NEODPORÚČAM!!!

Čo si o tom myslíte?

Re: Jagex sprístupnil získavanie RuneCoins cez rôzne surveys

Mon 24. Mar 2014 21:08:13

slysim to poprve snad to nekdo skusi a vyjadri se ktomu no ale jestly ze ono to je na official runescape strankach tak to asi funguje ... :akon:

Mon 24. Mar 2014 21:39:30

Wow ako musím sa priznať som zaskočený. Najskôr som si myslel, že je to joke ale naozaj to majú na stránke. S podobnými systémami zarábania ingame (inak buyable za real money) vecí som sa už stretol. Určite to použijem pri Free položkách. Dám vám vedieť.

Každopádne mi to príde trochu pod úroveň RS... Aj keď je to pre Jagex ďalší zisk a pre hráčov ďalšia možnosť ako RS hrať ešte viac F2P.

Hi all,
Thank you for your feedback regarding the SuperSonicAds platform we've recently integrated into the Solomon's General Store.
We totally understand your concerns & feedback, which is why we've spoken with SuperSonicAds and have had ads which require you to download/install software removed completely. If you spot any which prompt you to do so, please let us know and we'll chase it up as a matter of priority.
Your feedback is important to us, and I hope this goes someway in showing that we are listening to your comments and that we really do value your opinions.

Mod Infinity

Mon 24. Mar 2014 21:43:31

22 RuneCoins práve prišli na môj účet...

Neviem to posúdiť, tie registrácie za poplatky určite skúšať nebudem, stiahol som zopár android apps takže ešte nejaké malé množstvo RuneCoins nahrabem

Mon 24. Mar 2014 22:05:01

36 za app na iPad. Odporúčam nerobiť offers pre PC. Zostaňte len na mobiloch/tabletoch, tam sa toľko nemusíte obávať o bezpečnosť.

Tu je FAQ http://services.runescape.com/m=rswiki/en/SupersonicAds

Mon 24. Mar 2014 22:13:27

Někde psat údaje, ne dík.

Tue 25. Mar 2014 0:25:24

Oni už fakt neznají meze. Ale co, snaží se držet nad vodou hru, o které už se několik let tvrdí, že končí a snaží se z ní vytřískat všechny peníze, co to jen jde. Jo, neberu jim to. Ale jsem fakt rád, že jim už žádný prachy necpu...

Thu 27. Mar 2014 22:44:47

Not agree