Slayer

Fri 28. Feb 2014 0:33:08

Před chvílí jsme na clan chatu řešili kdo co má bloknuté, rozšíříme to a sepište koho a proč nemáte rádi.

Image

Warpeds - mám už je bloknutý hodně dlouho, cesta tenkrát byla zdlouhavá a task nudnej a dropy bídný. Už jsi ani nejsem jistej, zda je Kura dává.

Scarabites - obdoba warpeds

Desert wyrms - lenost je sfiňa a já su teda velkej leňoch, u slayu dost afkuju, proto mi tohle monstrum není moc příjemné, kór když ta část z slay helmy už nestojí ani prd.

Vyrewatch - můj nejnovější block, na jednom místě jich není víc jak 3 a pobíhat stále jak chujko + žádné dropy = naprd task. :)

Spiri mages - kdysi můj nejoblíbenější task, ano tehdy ty d botky něco stály, teď mi přijde, že je zabíjím dlouho a dropy nestojí už vůbec za nic.

Pochlubte se i Vy :)

Re: Slayer

Fri 28. Feb 2014 15:48:29

Image
Desert a Jungle Strykes - low exp, nebaví ma ich stále vyťahovať zo zeme

Polypore creatures - vždy mi to dávalo len nejakých grafaloo a podobne monštrá, nikdy nie gannos... ako je to teraz? Mohlo to byť preto že som nemal lvl na ganos a teraz keď ho mám tak mi dá automaticky na polypore creatures len gano beasty?

Spiti mages, Trotoises - slabé cmb aj slay exp, žiadne good rewards, nepadá z nich ani effigy

Na posledný volný spot uvažujem blocknúť gargoyles - low exp

Fri 28. Feb 2014 17:34:17

Kwaichi wrote:Polypore creatures - vždy mi to dávalo len nejakých grafaloo a podobne monštrá, nikdy nie gannos... ako je to teraz? Mohlo to byť preto že som nemal lvl na ganos a teraz keď ho mám tak mi dá automaticky na polypore creatures len gano beasty?

Ne Kwaichi ona dava i ty horsi poly monstra jako grifaloo atp i se slay 99.

Fri 28. Feb 2014 22:31:13

fritol to se fakt chci zeptat :D

Warpeds - chapu to mam taky

Scarabites - chlape tohle jsem od kurdy nikdy nedostal a mam pres 700tasku :D

Desert wyrms - kdyz si bloknes deserty tak porad muzes dostat jungle :D

Vyrewatch -chapu, ale nemam misto tak nemam ban :D

Spiri mages - na eoc kravina no

Fri 28. Feb 2014 23:06:35

Sun Wukchung wrote:
Kwaichi wrote:Polypore creatures - vždy mi to dávalo len nejakých grafaloo a podobne monštrá, nikdy nie gannos... ako je to teraz? Mohlo to byť preto že som nemal lvl na ganos a teraz keď ho mám tak mi dá automaticky na polypore creatures len gano beasty?

Ne Kwaichi ona dava i ty horsi poly monstra jako grifaloo atp i se slay 99.

Tak to si nechám zablokované pekne aj naďalej, thx Sun :)

Jakube a čo máš bloknuté ty všetko?

Fri 28. Feb 2014 23:12:10

Aberrant spectres
Aquanites ---------------- ty mam vypnute neni treba je banovat
Bloodveld
Skeletal Wyverns
Spiritual mages
Suqahs
Warped tortoises

Sat 01. Mar 2014 13:09:20

jakube33 wrote:fritol to se fakt chci zeptat :D

Warpeds - chapu to mam taky

Scarabites - chlape tohle jsem od kurdy nikdy nedostal a mam pres 700tasku :D

Desert wyrms - kdyz si bloknes deserty tak porad muzes dostat jungle :D

Vyrewatch -chapu, ale nemam misto tak nemam ban :D

Spiri mages - na eoc kravina no

Scarabites mám bloklé od dob Duradela, tehdy on byl slay master, takže tak :D Aspoň až dostanu nějakej trapnej task, tak si ho bannu, Já ani jungle wyrmy nedostal od Kura. Tak kdoví jestli je ještě dává.

Sat 01. Mar 2014 15:00:11

minuly tyden jsem je dostal neboj dava :D a na wiki kdyz si najdes kuradal tak tam mas vsechny tasky

Sat 01. Mar 2014 16:03:10

jakube33 wrote:minuly tyden jsem je dostal neboj dava :D a na wiki kdyz si najdes kuradal tak tam mas vsechny tasky

RS3 Návody - Skilly - Slayer

V našom návode máme full zoznam Kuradal taskov aj s ďalšími info :wtfhash:

Tue 18. Mar 2014 9:43:00

Nedavno mi kamos rikal naco mam bannute ty bloodvelds :D zjistil jsem ze uplne fail, jsem je zabanoval :D vim ze jsem je tam dal hned po eoc protoze davaj malo xp ale mutated na ktere jsem se dival tak davaji 200 :D trosku fail .asi jsem se nejak na wiki prehledl a proro no :D ale tak aspon je misto na nejake noveho adepta a jak rikal kw ty gargy neno spatny napad :D

Tue 18. Mar 2014 11:16:00

jakube33 wrote:Nedavno mi kamos rikal naco mam bannute ty bloodvelds :D zjistil jsem ze uplne fail, jsem je zabanoval :D vim ze jsem je tam dal hned po eoc protoze davaj malo xp ale mutated na ktere jsem se dival tak davaji 200 :D trosku fail .asi jsem se nejak na wiki prehledl a proro no :D ale tak aspon je misto na nejake noveho adepta a jak rikal kw ty gargy neno spatny napad :D

Gargy? Hodíš si chain první na revolution a docela afk.

Thu 20. Mar 2014 11:09:13

Tak já mam blocklý už hrzoně dlouho skeletal wyverny. A jinak akorá vyrewatches a grotworms. Wyverns bylo tuhý zabíjet a nechtělo se mi a tyhle dva tasky stojej za prd na xp :P JInak mě baví snad všechny tasky :-)
JO i strikewyrms. Hexcrest a focus šly zase pěkně nahoru jestli jste si nevšimli. škoda jen že nejvíc mi to padalo když byly za 50K :-))

Thu 20. Mar 2014 18:26:43

Tak ja si konecne smazl tasky ktere nedava kuradal, tak se mi hned uvolnilo misto pro zrudne tasky.