Re: Rs podla nasej fantazie 2 - od teorie k praxi - Achievem

Fri 18. Apr 2014 11:18:30

Radanek wrote:Jestli jsem to pochopil správně, tak projekt je protlačenej přes Jagexáky a máš slíbeno, že bude implementovaný do hry? Nebo je to jenom utopistický projekt, který vytvoříš a pak se ho budeš snažit nabídnout Jagexu?
Jinak moc pěkný projekt, rozhodně by to oživilo hru. Chtělo by to více takových "oživovacích" projektů, ale bohužel nevím, jestli to bude mít opravdový efekt toho, že rs začne hrát víc lidí.
Každopádně, hodně dobrá práce ti povím :)

Ja to cisto len moj project a chcem ho posunut jagexakom. No kym nebudem mat aspon polovicu hotovu tak to nechavam len na Deviantart v rs official skupine. Aj ked mod ktory to mal pod paclom uz nepracuje v jagexe.
Bolo mi odporucane aby som to hodil na forum do Suggestion topicu. No na to treba cas, vsetko spisat a hlavne prekladatela. Kedze este nemam napisane vsetky achievementy tak to nie je teraz mozne.
Vdaka kamosovi prisla dalsia alternativa ako to spravit ale to je este skoro o tom hovorit.

A dakujem. Cim viac ludom sa to paci tym vacsia chut je na tom pracovat :).

Re: Rs podla nasej fantazie 2 - od teorie k praxi - Achievem

Fri 18. Apr 2014 12:08:48

Jasné, ja už som sa dávnejšie vyjadril, že je to super. Niečo také chýba v runescape. Takéto veci obohacujú hru a dávajú nové možnosti aj comp. hráčom, nie len nám :D ( btw, taký zoznam požiadaviek by ingame mohol byť zaujímavý/užitočný - na comp, trimm. comp. cape )