Technologics

Sun 09. Jan 2011 0:55:00

Tento článek má za cíl vám přiblížit nepopiratelně velikou ikonu Československé RS komunity, Technologicse.
Tech si svoji cestičku k RuneScape našel v Oktoberu/Říjnu roku 2005 a určitě ho v tu dobu nenapadlo, že to dotáhne takhle daleko. Zřejmě první událost, o které se vyplatí něco napsat, byla jeho funkce leadera ve starém klanu TLKOF (The Lost Kingdom Of Freedom), který vedl svědomitě a těšil se nemalé oblibě členů. Tudíž nebylo překvapením, že všichni sdíleli s Techem radost, když se dozvěděl, že si ho Jagex vybral jako nového Player moderatora.
V té době už byl redaktorem na slavném Československém webu o RS - Haianh, takže se proslavil téměř po celé komunitě.

Své právo blíže komunikovat s Jagexem využil k pomoci všem českým a slovenským hráčům, a to hlavně tak, že Jagex poprosil o omezení cenzury na námi používaná slova. Jagex se zřejmě zalekl a udělal přesně to, co si náš Tech přál. Díky svým zkušenostem z klanů TLKOF a později LH si řekl, že by nebyl špatný nápad dát šanci i CSF. Dovolím si za něj říct, že určitě neprohloupil. Během pár klidných měsíců, kdy se snažil o rank elite, začal plnit svoje cíle, kterým byl hlavně vysoký total level.

Jeho inteligentích názorů si všiml i leadership a dosadil ho do funkce High Councila. Zřejmě to byly jeho kontakty v komunitě, které mu, nedlouho po získání councila, dopomohly k funkci Co-leadera v oboru propagace a prezentace klanu.
Nezbývá, než doufat, že tato práce bude Techa ještě dlouho bavit, abychom se díky jeho vedení měli v klanu stejně dobře jako doteď.

Po obsáhlé obměně leadershipu si vysloužil speciální hodnost PR Managera, která spočívala v tom stejném, co dělal již dříve. To byl tedy důkaz, že měl velkou podporu vedení a že svou práci dělal svědomitě a s úspěchem. Bohužel, shit happens a Techa omrzelo neustálé nahánění expů a dropů, což zapříčinilo jeho náhlý odchod do důchodu. TAK SE MĚJ A NĚKDY SE K NÁM VRAŤ, TECHU! TĚŠÍME SE NA TEBE.