Kovajda

Sun 09. Jan 2011 0:54:41

Poprvé spatřil Ondra Lumbridge někdy v listopadu roku 2005, když venku bylo hnusně a on neměl co dělat. Hru si během chvíle zamiloval, a po zjištění, že existuje nějaká CZ+SK komunita (konkrétně CSrune) se v ní okamžitě začal angažovat, a později se na fóru stal i Globálním moderátorem...na týden.

Jeho první klan byl Deathclan, ze kterého kvůli neshodám ohledně jeho budoucnosti odešel. Dostal se tedy mezi svatou trojku klanu Lost Heaven, kde výrazně pomohl ve zlepšení warring skillu jako Head of Warlords.

Za své největší úspěchy v herním životě považuje to, že se mohl nazývat jedním z nejvyšších (konkrétně Head of Apps) v zahraničním klanu Corruption, kde aktivně působil 1.1 2008 do 19.2. 2010. Dále pak to, že se relativně dlouhou dobu (na to, jak rychle se pořadí měnilo) držel na přední pozici V Dungeoneeringu mezi Česko-Slovenskou komunitou.

Do CSF se Kovajda přihlásil v červenci roku 2007. Zprvu ne moc oblíbený člověk se postupem času dostal až na pozici Applicant Managera. Zde je potřeba zmínit, proč že z něj někteří lidé nebyli zrovna odvázaní. Jedná se o Kovajdův humor. Tomuto člověku málokdo rychle přišel na chuť a dost lidí ho z počátku moc nemuselo. Avšak postupem času si ho drtivá většina lidí oblíbila, a už ví, že Kovy je Kovy a jen nad tím mávnou rukou. Proslul také svými pěveckými výstupy a horlivým komentováním war eventů na TS. Po roce a půl od podání přihlášky se Kovajda během krize dobrovolně přihlásil na pozici leadera CSF a toto těžké břemeno nese dodnes. Za jeho vedení se změnila spousta věcí (jestli k lepšímu nebo horšímu, to ať vážený čtenář posoudí sám) a na většině z nich měl nemalou účast. Za zmínku také stojí, že je mnohými označován za nejlepšího warleadera naší klanové scény od dob Mednese.

Kovajda je rozhodně jeden z lidí, kteří se zasloužili o pozvednutí úrovně CSF a s tím i pozici Česko-Slovenské klanové scény v zahraničí. A hlavně... je to člověk veliký nejen postavou, ale i srdcem.