1dedecek

Sun 09. Jan 2011 0:54:02

Děda úplně poprvé zavítal na stránku http://www.runescape.com, na které jsme se i my všichni seznámili už v dubnu(aprílu) roku 2004 - pomůžu vám, je to více než 6 let.. Takže se může s klidem v duši řadit mezi naše největší "oldchooláky". To, jak dlouho hraje, se muselo odrazit i na jeho levelech, a narozdíl od Rund3ra, který to měl za necelé dva roky, si dal Děda záležet a trvalo mu to let 6. :) Momentálně ještě pracuje na Dungeoneeringu, kde se se svým levelem 105 samozřejmě řadí ke špičce jak na československé, tak i na světové scéně.

Tím bychom měli Dědův RuneScape život shrnutý a můžeme přijít ke klanům.. Začal bych klanem, který bude v jeho srdci podle mého skromného názoru umístěn ještě hlouběji než CSF, a to s Lost Heaven.. Děda tam za začátku jen pomáhal s fórem jako nevýrazný moderátor, ale postupem času se prodral až na pozici Leadera, kde setrval po dobu delší než 2 roky, což není málo, a všichni bývalí členové LH jsou mu za to vděční. Během pobytu v LH se ještě děda na chviličku vyskytoval i v TRWF, ale to skoro ani nestojí za zmínku. Žhavou novinkou je Dědovo účinkování v The Rising, kde se mu podařilo být Memberem of the Month, takže tam má možná našlápnuto na slibnou kariéru, což znamená, že můžeme jen doufat, že se z něj nestane nový Polis113.

A konečně se dostávám k tomu hlavnímu, což je kapitola s názvem Děda & CSF. Děda přišel do CSF v půlce roku 2008 po dlouhém ukecávání ze strany jeho kamarádů z LH a myslím, že toho nelituje. Byl a je důležitou součástí CSF nejen proto, že se stará o jeho technické zázemí, jako o Teamspeak či fórum, ale i proto, že svou mírnou povahou dokonale vyvažuje agresivitu svého kolegy leadera.

Pokud byste chtěli tak skvělého človíčka, jakým Děda je, poznat osobně, tak zavítejte na některý ze srazů, protože Děda na většinu chodí. ;)