Bubo cz

Fri 05. Mar 2010 11:10:47

BUBO CZ

Náš Bubík přišel na RS svět na podzim 2002, kde se dostal k RS přes své kamarády v jedné herně. Takže svůj account Bubo Cz si vlastně vytvořil v herně. Bubo ze začátku neměl doma internet, tak musel docházet do herny. Zpočátku hrál hlavně pro zábavu asi rok, poté si zaplatil membera a následně začalo jeho pravé hraní :) Dostal se do klanu Chaos Dragon, který byl v té době nejvíc na úrovni co se týče PK a warring skillu. Tam ho naluroval Mednes, který byl leader MiniCHD. Jak šel čas, v CHD se dokonce stal Paladinem a získal si tu mnoho kamarádů a odnesl si hodně zkušeností, které potom využil, ale k tomu se dostaneme později.

Na řadu přichází klan CSF, do kterého vstoupil už v prvním měsíci jeho otevření. V CSF zastával jako důležitější funkce War leader a nakonec se po dlouhé době, kdy už neměl žádného konkurenta, který by mohl nastoupit místo něho, stal Leaderem. Bubo byl excelentní war leader, jeden z nejlepších, jaké kdy CSF mělo. Jeho charismatický hlas na TS si získal oblibu. Bohužel na své pozici nesetrval dodnes, neboť už hrával RS méně a své cíle, jaké si předsevzal už splnil. Odešel proto do výslužby, ale v klanu působí dodnes alespoň jako Elder.

Samozřejmě působil i v dalších klanech jako je tDD, přisel sem v lednu 2008 a ihned se tam stal oblíbeným. Časem působil v tomto klanu na pozici CO-leadera. V tDD působi dodnes už jako řadový člen.

Jeho nejznámějším klanem je bezesporu TRWF, přišel sem na přelomu roku 2007/2008. Své zkušenosti z PK a warek se mu zde hodily. TRWF se mu stalo podhoubím, kde působili i další cz/sk hráči. Bohužel v poslední době odešel z TRWF a stal se z něj "special guest".

Bubova obíbená činnost na RS byla PK, kde vyPKoval a vyblastoval (ano, je to vášnivý mager) spoustu runek. Za své největší úspěchy považuje svoji první 99ku mage, pak 99pray & 126 f2p cmb a GWD dropy. U RS nadále zůstává, ale omezil svoje hraní.

Na nás působí Bubo dojmem věčně se usmívajícího klučiny, za což mu moc děkujeme a doufáme, aby i nadále takový zůstal.