Sean880

Fri 05. Mar 2010 10:46:08

Náš vždy rozvážný a nestranný Sean se poprvé objevil na RuneScape už týden před tí­m, než byla spuštěna beta verze RS2, což si můžete představit jako konec roku 2003, což znamená, že už hraje přes šest let. Šest let vám určitě přijde jako dlouhá doba, a co je na tom nejlepší­, představte si, že byste těch šest dlouhých let strávili na F2P. Přijde vám to neuvěřitelné? Sean to dokázal.
Sice už RS dlouhou dobu aktivně nehraje, ale pořád se drží mezi špičkou našich F2P hráčů, dlouhou dobu si udržoval místo našeho 3. nejlepšího. Za zmí­nku stojí­ jeho 70 prayer na free, teď už je to trošku méně neobvyklá věc, ale v době, kdy ho trénoval on, byl první­ z F2P only hráčů, který ho měl.
To bychom jako úvod o jeho RuneScape skillování­ měli, takže se můžeme pomalu přesunout k tomu, pro co ho všichni známe a váží­me si ho. Vezmu to v chronologickém pořadí­, takže začnu s jeho působením v Lords of Runescape. Začal tam jako neznámý nováček a postupně se vypracoval na pozici leadera, a slyšel jsem, že LoRS poctí­ občas svou návštěvou i v těchto těžké době.
A konečně se dostáváme k tématu Sean & CSF. Stejně jako v LoRS, i tady Sean dokázal, že tichá voda břehy mele a sbíral tu oldschool ranky za aktivitu, které většina z vás ani nepamatuje, jako byly Hero nebo Paladin, a tí­m pravděpodobně padl do oka členům leadershipu, takže ho s velkou radostí přijali mezi sebe.
To, že jim padl do oka, se později ukázalo jako skvělá věc a dodnes za to všem dodatečně děkujeme, protože Sean je jednou z nejdůležitějších částí leadershipu, bez něj by to tu vypadalo úplně jinak. Vnáší­ inteligenci mezi méně inteligentní­, přináší­ klid a rozvahu mezi choleriky, přináší­ děti do rodin impotentů a vede tým skautíků. Sean je prostě vzorný člen a každý by si z něj měl vzít pří­klad.