Terrorbird mount

Mon 04. Apr 2016 22:19:10

Image

Jagex je jednou z mála spoločností, ktorá dokáže aj prvoaprílové žartíky premeniť na skutočnosť. Počnúc dneškom sa môžete po Gielinore preháňať na "chrbte terrorbirda". K dostaniu je do konca apríla, zdarma u Solomona*. Po dlhej dobe som sa konečne dočkal updatu, ktorý ma potešil.
Okrem toho je tento mesiac u Solomona zadarmo aj Bank space extender, návšteva v obchode sa každopádne oplatí.

Najviac sa mi na Terrorbirdovi páči jeho jednoduché prevedenie, dalo by sa povedať - priam "odfláknuté", no zároveň plne funkčné a originálne. Doslova geniálne riešenie :p Práve podobné nápady sa mi na Jagexe vždy páčili a vďaka nim RS vyniká nad konkurenciou. Terrorbird je síce len drobnosť, ale vyladené maličkosti sú podstatou dokonalosti.

Okrem iného dnes bola aktualizovaná kopa patch notes, prevažne grafické updaty a bug fixy. No opäť zažiaril Ninja team. Priniesol vylepšenia chatu - pri prechode medzi lobby a hrou sa chat nemaže, jeho obsah ostáva "live" dokonca aj pri menení svetov. Ďalšími skvelými novinkami sú vylepšenie mechanizmu hľadania compas a scan clues, predĺženie času na vyvolanie clan avatara na 23 hodín (čo je zároveň max login čas na RS) a zrušenie 7-dňovéj čakacej lehoty pri zmene clan chatu. Pre lootovanie boli pridané keybinds - medzerník lootuje všetko :)

Kompletný zoznam dnešných patch notes: http://services.runescape.com/m=forum/l=0/sl=0/forums.ws?15,16,532,65774275

Čo by ste povedali na menší terrorbird raid? :p

* Pre tých, ktorý zabudli tak isto ako ja, ako sa dostať do Solomonu, ide to buď v hre cez Extras (to isté okno ako na Treasure hunter), druhá možnosť je priamo cez RS web stránku.

Re: Terrorbird mount

Sat 23. Apr 2016 10:58:45

Síce nehrám RS3, ale dobre, že si to sem napísal :) Aspoň som si tie veci mohol kúpiť zadarmo a možno sa niekedy v budúcnosti zídu.