Elite Monster Spawns

Tue 28. Jul 2015 22:28:13

Elite Monster Spawns
Image

Boj se zuřivými monstry Gielinoru nikdy nebyl tak vzrušující a vydělávající jako dnes - díky šanci na spawnutí elitních monster. Tato monstra se mohou zjevit po smrti jejich druha a pokud jste na slayer tasku, máte jednoho takového garantovaného.

Tito "šéfové" se mohou objevit u následujících monster:
-Waterfiends
-Harpie bug swarms
-Nechryael
-Aquanites
-Earth warriors
-Cave horrors
-Cows
-Ankou
-Dust devils
-Hobgoblins
-Infernal mages
-Dark beasts
-Greater demons
-Abyssal demons

U Edimmu to funguje jako dřív, ačkoli už nezmizí v případě, že v okolí již není žádný hráč a zůstanou po 30 minut pokud je někdo nezabije - déle než standartních 10 minut u ostaních elitních monster.
Elitní monstra se vám nebudou zjevovat během tutorialu, při aktivním Path System, nebo během Rush of Blood.
Mechanika u elitních rune dragonů se nezměnila.
Poznáte je díky jejich unikátnímu jménu a - pokud jsi hráč, pro kterého se objevil - speciální animaci. První tři minuty (nebo dokud se hráč nevzdálí hodně daleko) na ně bude moci útočit jen hráč, pro kterého se objevili. Kliknutím na monstrum zjistíte kolik času ještě zbývá, než budou moci útočit i ostatní.
Zjistíte, že tato monstra jsou těžší než ostatní z jejch druhu a většina jich bude mít i speciální útoky, aby byl boj zajímavější.
Odměny však budou stát za to, obzvláštˇ pro slayery - získáte 220% xp oproti normálnímu monstru, pokud je zabijete během tasku. Jako bonus dostanete i trojnásobný drop.

Streamy tento týden:

Každý týden streamujeme developerské Q&As, in-game eventy etc. Rozpis všech streamů najdeš na našem Twitch channelu.

Komunitní Stream: Loot z 1,000 Triskelion Keys! | 15:00, Úterý 28. Července - Připoj se k Modům Jonovi and Balance při sesbírání lootu z 1,000 triskelion keys – tenhle je pro vás všechny fanatiky do drop tabulek

Developer Q&A: RuneLabs focus | 17:00, Úterý 28. Července - Připoj se k obvyklé skupině JModů na našich streamovacích pohovkách, při diskuzi nad vašimi dotazy a pohledu na RuneLabs - vydané věci, současné projekty, budoucnost. Otázky můžete klást na našem foru, Redditu, nebo na twitteru pomocí hashtagu #RSDevQA.

Komunitní eventy:

Hlasujte pro svého oblíbeného, hráči navrženého Raid Bosse - Zaslali jste nám více než 100 nápadů do soutěže 'Design a Raids Boss' – dalo nám dost zabrat zúžit to na top 9. Tedˇ už je řada na vás. Omrkněte návrhy a pořádně se rozhodněte. Hodně štěstí našim finalistům.

Nezapomente - můžete se také zúčastnit naší soutěže "Roleplay a Raid" Ceny můžete vyhrát každý den.

Během měsice fora, můžete něco vyhrát každý den! Zkoumejte naše forum, atˇ zjistíte, jaká zrovna probíhá soutěž.

Re: Elite Monster Spawns

Wed 29. Jul 2015 7:01:21

Som zvedavý, ciniekedy natrafím na elite cow :p

Z navrhov na raid bossov sa mi najviac pozdava Elemental a Seductrress. Skoda ze nema ranged weakness, aspon by isla vyuzitelnost rng zas trochu do popredia.

Re: Elite Monster Spawns

Wed 29. Jul 2015 11:21:50

Mně se nejvíc líbí Custos a Imperator; Mana, Archfiend a Elemental taky fajn. Většina ostatních mi přijde nedodělaná (bez taktik/informací o bossovi). Seductress se mi líbila, ale 80k lp na v pořadí třetím raid bossovi mi přijde málo - jasně, nemusí mít 5,65M lp jako Yakamaru, ale aspoň ty 2M jí mohl tvůrce dát.