Adamant and Rune Dragons

Mon 15. Jun 2015 18:39:51

Adamant and
Rune Dragons


Noví draci sú tu, Vami zvolení sú čerstvo z RuneLabs pripravení na boj!

Ponorte sa pod Brimhaven a spravte si výlet cez World Gate priamo na Ketshi.

Získajte nové dropy ako napríklad upgrade na t90 boots, DRAGON SLAYING AMULET, a prestížne nové cosmetic itemy.

Poznajte históriu ak sa Vám podarí odhaliť zabudnuté tajomstvá rasy DragonKin.

AKO ZAČAT


Adamant Dragons môžme nájsť v Brimhaven Dunegeon. Sú to impozantný protivníci, takže budeme potrebovať vysoké combat staty a antidragon výbavu (dfs, antidragon shield, antifire, superantifire). Viac drakov nájdete za Magical Barriers cez ktoré môžete prechádzať ak máte 70, 80 a 90 Slayer. Draci sú k dispozícií ako slayer task od Kuradal a Morvran.

Rune Dragons sú trocha ďalej, presnejšie na Mount Firewake na planéte Ketshi. Táto nová oblasť je dosiahnuteľná len cez World Gate ktorá sa nachádza južne od Eagles Peak, a bojovať s nimi môžte až po splnení questov Fate of Gods a Ritual of the Mahjarrat. Morvran je jediný ktorý ich môže dať ako Slayer task.

ImageAby ste ustáli šancu voči týmto drakom budete potrebovať samozrejme anti-dragon výbavu a veľmi sa odporúča DragonBane Ammo pretože všetko ostatné je vysoko redukované pokiaľ nezničíte armor plating (áno zaspomínajte na Kiln kde ste sa museli otravovať s malými hrochmi a prebíjať ich armor krompáčom:D) naštastie u rune drakov to nemusíme robiť.

Draci majú Fight Phase o to väčší dôvod prísť v Ranged Gear a Enrage Phase kde ich maximálny damage rastie každým útokom.

Obyčajní rune dragons sú poriadna výzva ale elite rune dragons ktorí majú šancu spawnu po smrti rune draka sú ešte silnejší vďaka abilitkám Dragonkinov vďaka pozoruhodnému boostu do ich damage.

2 týždne od dnešného vydania tu máme zvýšený spawn rate na adamant aj rune drakov a aj zvýšenú šancu že sa spawne Elite RUne Dragon a ako posledné o polovicu zvýšená šanca že slayer task budú títo noví draci.


Image

ODMENY

No a na záver tu máme sladké odmeny.

Rune draci môžu dropovať item ktorý upgraduje stedfast, ragefire a glaiven boots. Budeme potrebovať 2 tieto itemy aby sme mohli upgradenuť boli na t90. Tieto nové t90 topánky sa narozdiel od tých t85 degradujú, o oprave síce nieje nič napísane ale podľa mna to bude kalsicky u Boba alebo v POH.

Ketshi Ring je možný drop z elite rune drakov a dáva 4% damage bonus proti metalic drakom (bronze, iron, steel, mithril, adamant, rune) a 8% bonus vočí tým v Kuradal dungu. Ring ma 5 charges a dokáže Vás teleportovať ku adamant alebo rune drakom. (môžete ho zdieľať s Vaším slayer parťákom) Ak miniete všetky charges tak sa sám zničí.

Elite rune draci majú rare šancu na Ketshi scrolldrop, ktorý Vám odomkne časť cosmetic Ketshi Outfit podľa swagu starodávnych mágov tohto sveta.

V brimhaven dungu a na Ketshi su nástenné maľby, ktoré môžu byť očistené s plne nabitým dragon fire shieldom s 60 alebo 80 firemaking. Za ich očistenie dostanete hŕstku firemaking xp a pridá to nejaké texty do Dragonkin Prime.

Draci taktiež dropuju strany z knihy v ktorej sa hovorí o Kerapacových experimentoch na drakoch.

Dúfam že sa Vám preklad páčil a ak pomohol môžete mi donatenuť nejake itemy v hre :twisted: :twisted: :twisted:

- Lance Freak

Re: Adamant and Rune Dragons

Mon 15. Jun 2015 19:56:25

Super díky za překlad :)

Re: Adamant and Rune Dragons

Mon 15. Jun 2015 20:48:01

válí se mi v bance ještě ještě nějaké dragon trinkets, tady to asi k ničemu nebude, co:

Re: Adamant and Rune Dragons

Mon 15. Jun 2015 20:57:12

Neviete aké sú na nich slay/cmb exp/h?
O topánkach veľa neviem, ale skôr si myslím že sa to bude opravovať ako royalka - pridať nový item a nepôjde to cez rsgp. Sú to power alebo tank topánky?

To som si vydýchol, že stránky z novej knihy nezaradili na comp reqs :p