Runescape - Summer Special

Tue 26. May 2015 21:00:55

Runescape Summer Special
Co nás čeká
Speciální balíček na letošní léto je již k dispozici! Na obzoru fantastické tři měsíce, které vám nabízejí luxusně užité prázdniny s Runescape! Již toto léto uvidíte III. World war s Tuskou, dále nový Grandmaster quest a mnoho dalšího!

Toto léto bude také zpřístupněna Enlightenment aura, která vám zpřístupní 1 hodinu 2x XP každý týden! Nově Enlightenment aura nabízí tři druhy kříděl, pokud máte aktivní Enlightenment auru.

ImageImageImage


Koupě balíčku také budete obdařeni Cosmic Foresight energií, která vás bude provázet a pomůže vám k získání reputace ve světe Geobie, které se do Runescape ke konci tohoto roku.


Zakupte si member na tři měsíce za úžasnou cenu (18,99$) nebo pomocí 0 za cenu .
Na co se můžeme těšit toto léto?

Pomocí speciálního balíčku se celé léto můžete těšit na nespočet members updatů, jako například


TuskaJiž první červnový den se bude konat III. World war proti zvířecí bohyni Tuska. Bojujte společně a získejte vzácný meč se kterým porazíte Tusku na kolena.

Ale také budete moct získat nový warpiest set, a můžete se stát součástí Glienorské historie - Jako hrdina, který porazil Tusku.

Získejte Seren ShardyNa toto léto je naplánovaný také GrandMaster quest, pokračování legendárního questu Plague's end. Pomožte Elunded v její snaze o rekonstrukci rozbité krystalové bohyně.

Jako odměnu získejte nový typ magie a nový typ prayerů.

NájezdyCestuje do Mazcab - Nový domov monster jménem Goebies. Připojte se k ním a bojujte proti její přírodě, v prostoru vetším než Prifddinas.

A mnoho dalších!

POTVRZENO15. 6. 2015 bude možnost získat 100 free bank space, takže kdo nemá místo v bance tak toto mu ulehčí jeho dennodenní práci! :DKupte si váš speciální balíček na léto a začněte si užívat vaších výhod už od 1.6 kdy do hry příjde Tuska a vy na něj už budete připraveni!


The Runescape team

Re: Runescape - Summer Special

Tue 26. May 2015 22:25:46

Dark wrote:


Niekto hacknul ich Twitter? :D

Re: Runescape - Summer Special

Tue 26. May 2015 22:36:33

Nebyls to ty? :D