EoC / Legacy Mash Up

Mon 27. Apr 2015 18:24:23

EOC/LEGACY MASH UP

Dnešný deň bol bohatý na nové updaty. Beta servery sú plne funkčné a už na oficiálne servery prichádzajú prvé vylepšenia. Najvýraznejšou novou funkciou je dlho očakávaný EoC/Legacy Mash up, alebo v preklade miešanie jednotlivých typov interface a combatu - EoC a interface.

Po novom existujú 4 typy módov, na akých sa RS dá hrať:
- Evolution of Combat a New Interface System - klasické EoC interface dostupné od vydania RuneScape 3
- Legacy combat a interface - klasický Legacy mód
- Evolution of COmbat a Legacy Interface - NEW!
- Legacy combat a New Interface System - NEW!

Spring Cleaner update

Táto rare cena (ďalej už len SC) z Treasure hunter dostala niekoľko vylepšení, ktoré vylepšujú niektoré jeho funkcie:

- úprava a zjednodušenie dialógového okna SC,
- springs sa dajú použiť na vylepšovanie vlastností SC, - viac bxp z research módu a efektívnejší dismantle dropov (aj noted items),
- full upgrade na maximálny stupeň SC stojí, 10 000 springs
- kapacita SC je zvýšená na 250 000 (z pôvodných 500),
- itemy, ktoré SC nerozloží ostanú ležať na zemi,
- vylepšené chat správy ohľadom SC.

Upozornenie: Zbytočne newastujte springy, zatiaľ veľmi nie známe, či sa oplatí investovať do springs na upgrady. Street price sa pohybuje od 2.5k - 2.8k a podľa niektorých ľudí sa SC neoplatí používať (neoverené)

Re: EoC / Legacy Mash Up

Mon 27. Apr 2015 18:28:09

pri tej cene springs sa to určite neoplatí na slayer atp, ja som kupoval springs za 800 gp ea približne, to ako to vystrelilo je sick.

Mon 27. Apr 2015 18:31:14

Dokonca teraz zisťujem, že bola znížená šanca na dismantle - ale vyrovnalo sa to s tým, že aj keď sa ti idem nerozpadne, ostane na zemi :akon:

Chcel som urobiť aj full guide na ten Cleaner alebo doplnenie o starý topik (ak máme) ale míňať na to 28M... no thankz

Mon 27. Apr 2015 21:53:18

Hm, podľa mňa je tento "update" skôr downgrade tohoto itemu. Bolo to uplne op na slayer a nikto sa im neprosil, aby to takto zničili a zdehonestovali. Teraz to už nemôžem brať na tasky lebo sa to absolútne neoplatí. Zasa jeden "kvalitny" update bugex, gz *clapclap* :akon: :akon:

Mon 27. Apr 2015 23:11:41

Je vědecky ověřeno, že SC je k ničemu. Asi jako jediný člověk jsem tento item při prvním dropu z TH discardnul, když mi padl podruhé, tak jsem ho raději dal do banky, aby mě zbytečně nepřipravoval o cenné junky z TH. Jeho význam mi jako sběrateli všeho možného zůstává skrytý a považuji ho za zbytečnost.

Mon 27. Apr 2015 23:17:45

Hyger3 wrote:Je vědecky ověřeno, že SC je k ničemu. Asi jako jediný člověk jsem tento item při prvním dropu z TH discardnul, když mi padl podruhé, tak jsem ho raději dal do banky, aby mě zbytečně nepřipravoval o cenné junky z TH. Jeho význam mi jako sběrateli všeho možného zůstává skrytý a považuji ho za zbytečnost.

Jsem přesný opak, SC mi připadal tenkrát jako ,,si lenoch, vem si mě, dostanu ty itemy do banky", díky tomu mám prostě dlouhodobě 1k+ adamantite ore / rune ore..

Tue 28. Apr 2015 0:15:09

Mně SC padl až poté, co jsem přestal se slay, tak je bud nekde v bance nebo u djanga.

Tue 28. Apr 2015 15:39:29

Mne SC vždy vyhovoval, aspoň som nemusel zbierať dropy zo zeme. Nešlo mi nikdy o peniaze, bavilo ma slayovať a nie zbierať rune junky zo zeme.

Tue 28. Apr 2015 23:38:05

Axl101 wrote:Mne SC vždy vyhovoval, aspoň som nemusel zbierať dropy zo zeme. Nešlo mi nikdy o peniaze, bavilo ma slayovať a nie zbierať rune junky zo zeme.

:akon: :akon: :akon: presne toto, a potom keď som predal 2k rune ores :3