EoC / Legacy Mash Up

Mon 27. Apr 2015 18:24:23

EOC/LEGACY MASH UPDnešný deň bol bohatý na nové updaty. Beta servery sú plne funkčné a už na oficiálne servery prichádzajú prvé vylepšenia. Najvýraznejšou novou funkciou je dlho očakávaný EoC/Legacy Mash up, alebo v preklade miešanie jednotlivých typov interface a combatu - EoC a interface.

Po novom existujú 4 typy módov, na akých sa RS dá hrať:
- Evolution of Combat a New Interface System - klasické EoC interface dostupné od vydania RuneScape 3
- Legacy combat a interface - klasický Legacy mód
- Evolution of COmbat a Legacy Interface - NEW!
- Legacy combat a New Interface System - NEW!


Spring Cleaner updateTáto rare cena (ďalej už len SC) z Treasure hunter dostala niekoľko vylepšení, ktoré vylepšujú niektoré jeho funkcie:

- úprava a zjednodušenie dialógového okna SC,
- springs sa dajú použiť na vylepšovanie vlastností SC, - viac bxp z research módu a efektívnejší dismantle dropov (aj noted items),
- full upgrade na maximálny stupeň SC stojí, 10 000 springs
- kapacita SC je zvýšená na 250 000 (z pôvodných 500),
- itemy, ktoré SC nerozloží ostanú ležať na zemi,
- vylepšené chat správy ohľadom SC.


Upozornenie: Zbytočne newastujte springy, zatiaľ veľmi nie známe, či sa oplatí investovať do springs na upgrady. Street price sa pohybuje od 2.5k - 2.8k a podľa niektorých ľudí sa SC neoplatí používať (neoverené)

Re: EoC / Legacy Mash Up

Mon 27. Apr 2015 18:28:09

pri tej cene springs sa to určite neoplatí na slayer atp, ja som kupoval springs za 800 gp ea približne, to ako to vystrelilo je sick.

Re: EoC / Legacy Mash Up

Mon 27. Apr 2015 18:31:14

Dokonca teraz zisťujem, že bola znížená šanca na dismantle - ale vyrovnalo sa to s tým, že aj keď sa ti idem nerozpadne, ostane na zemi :akon:

Chcel som urobiť aj full guide na ten Cleaner alebo doplnenie o starý topik (ak máme) ale míňať na to 28M... no thankz

Re: EoC / Legacy Mash Up

Mon 27. Apr 2015 21:53:18

Hm, podľa mňa je tento "update" skôr downgrade tohoto itemu. Bolo to uplne op na slayer a nikto sa im neprosil, aby to takto zničili a zdehonestovali. Teraz to už nemôžem brať na tasky lebo sa to absolútne neoplatí. Zasa jeden "kvalitny" update bugex, gz *clapclap* :akon: :akon:

Re: EoC / Legacy Mash Up

Mon 27. Apr 2015 23:11:41

Je vědecky ověřeno, že SC je k ničemu. Asi jako jediný člověk jsem tento item při prvním dropu z TH discardnul, když mi padl podruhé, tak jsem ho raději dal do banky, aby mě zbytečně nepřipravoval o cenné junky z TH. Jeho význam mi jako sběrateli všeho možného zůstává skrytý a považuji ho za zbytečnost.

Re: EoC / Legacy Mash Up

Mon 27. Apr 2015 23:17:45

Hyger3 wrote:Je vědecky ověřeno, že SC je k ničemu. Asi jako jediný člověk jsem tento item při prvním dropu z TH discardnul, když mi padl podruhé, tak jsem ho raději dal do banky, aby mě zbytečně nepřipravoval o cenné junky z TH. Jeho význam mi jako sběrateli všeho možného zůstává skrytý a považuji ho za zbytečnost.


Jsem přesný opak, SC mi připadal tenkrát jako ,,si lenoch, vem si mě, dostanu ty itemy do banky", díky tomu mám prostě dlouhodobě 1k+ adamantite ore / rune ore..

Re: EoC / Legacy Mash Up

Tue 28. Apr 2015 0:15:09

Mně SC padl až poté, co jsem přestal se slay, tak je bud nekde v bance nebo u djanga.

Re: EoC / Legacy Mash Up

Tue 28. Apr 2015 15:39:29

Mne SC vždy vyhovoval, aspoň som nemusel zbierať dropy zo zeme. Nešlo mi nikdy o peniaze, bavilo ma slayovať a nie zbierať rune junky zo zeme.

Re: EoC / Legacy Mash Up

Tue 28. Apr 2015 23:38:05

Axl101 wrote:Mne SC vždy vyhovoval, aspoň som nemusel zbierať dropy zo zeme. Nešlo mi nikdy o peniaze, bavilo ma slayovať a nie zbierať rune junky zo zeme.:akon: :akon: :akon: presne toto, a potom keď som predal 2k rune ores :3