[OSRS] Resizable mode, Membership Bonds

Tue 07. Apr 2015 20:52:04

Resizable mode a Membership BondsImageJagex si pro hráče Old School Runescape připravil několik novinek, o kterých v předchozích dnech informoval na mainpage hry. Mezi nejdůležitější patří Resizable mode a Membership Bonds (symbol Bondu vidíme, spolu s upoutávkou na letošní Easter event, na aktuální "lobby" obrazovce, viz obr. výše).

Resizable modeV informativní měsíční novince pro duben se objevila informace o resizeable módu, který umožní hráči lépe využít plochu jeho monitoru; hráči, který mají monitor s větší úhlopříčkou se tak nemusí omezovat pouze hraním na "fixed" okně.

Resizable mode by měl být k dispozici během letošního léta, se jedná nicméně pouze o předběžný odhad; další informace budou pravděpodobně uvolňovány průběžně.

V rámci novinky se objevilo také video, kde módi o "resizable projektu" hovoří a ukazují i resizable preview (v čase: 27:00 – 29:09).Více informací naleznete v novince April - The Month Ahead od moda Ronana (využito jako zdroj).

Membership BondsCo je to?


Většina ze zdejších čtenářů jistě ví, o co se jedná (pro ty kdo neví viz: Bonds - návod ako na ne). Alternativní platba za členství je nově dostupná i na Old School serverech. Ačkoli se nejedná tak úplně o "old school" featuru, mnozí ji jistě ocení a cesta k čtrnáctidennímu memberství se tak zpřístupní i těm, kteří se za něj zdráhají, nebo nemohou, apod. platit reálnými penězi.

James


U jižního vstupu do Grand Exchange se pohybuje James - "the master of all bonds", který vám o bondech poví takříkajíc první i poslední.

Image

Image

Image

Image

ImageKde to seženu?


Membership bondy jsou k dostání v Grand exchange, nebo je můžete zakoupit za reálné peníze (cena $ 5 nebo € 4.25 ea, více informací ve výše zmíněném článku).

Současná cena (k 7. dubnu 2015) v GE je 1,2 milionu...

Image


... ale podařilo se mi bond koupit za 900 000 coins.

Image


Jak to použít?


V současnosti lze na OSRS použít bond pouze k placení členství (na rozdíl od RS3). To provedete možností Redeem membership bond. Možnost Convert pak konvertovat (více informací ve výše zmíněném článku) z (untradeable) na (tradeable). Tradeable bond lze (nečekaně) tradovat, nebo darovat (use bond, klik na hráče, kterému ho chcete věnovat, otevře se dialogové okno, které proklikáte).

Image


Více informací naleznete v novince Membership Bonds & Easter (využito jako zdroj).

Re: [OSRS] Resizable mode, Membership Bonds

Wed 08. Apr 2015 10:35:11

Nejdou ti obrázky, kámo :D

Re: [OSRS] Resizable mode, Membership Bonds

Wed 08. Apr 2015 11:55:35

No nevím, ale tak to bude chyba (např.) internetu spíš u tebe, protože fungujou úplně normálně, viz:

Image

Re: [OSRS] Resizable mode, Membership Bonds

Wed 08. Apr 2015 15:32:57

Fritolovi nikdy nic nefunguje, toho neposlouchej.§

Jinak pěkně sepsané :)

Re: [OSRS] Resizable mode, Membership Bonds

Wed 08. Apr 2015 16:04:26

Nice, ja uz myslel ze to resizeable okno je uz ve hre :) Obrazky mi jdou.

Re: [OSRS] Resizable mode, Membership Bonds

Wed 08. Apr 2015 16:43:32

Koala Mike wrote:No nevím, ale tak to bude chyba (např.) internetu spíš u tebe, protože fungujou úplně normálně, viz:


Omlouvám se, problém byl na mé straně, DNS nereagovalo, zjistil jsem to až po pár minutách.


Užijte si bondy :p

Re: [OSRS] Resizable mode, Membership Bonds

Wed 08. Apr 2015 16:46:27

@Dark: aha, jasan. :D Děkuju. :)

@Sun Wukchung: Právě, že ještě ne. Ono to snad ani původně dost lidí nechtělo podle reakcí, ale nakonec se to prosadilo, což je myslím dobře. :D

@Fritol: Jasán, však v pohodě. :D