Behind the scenes - March

Sat 28. Feb 2015 12:30:15

Behind the Scenes,
March 2015


Dimension of Disaster – Members only Quest


Nejočekávanějším a největším updatem tohoto měsíce se stane náš dvoustý quest, při jehož uvedení se dočkáme také várky nového obsahu s questem spjatým!

Napadlo vás někdy, jak by to v Gielinoru vypadalo, kdyby neexistoval žádný hrdina? Bossové vyhráli, města byla přemožena a obsazena, protože se nenašel nikdo, kdo by tomu mohl zabránit. V alternativní verzi historie vládne Zemouregal "Novému Varrocku", zlověstnému městu plného žijících mrtvol vašich předchozích přátel, dobráckých obchodníků a staré dobré Varrocké gardy.

Dohromady je zde 5 částí tohoto směšného a komického dobrodružství, každé na motivy předchozích Varrockých questů se zvýšenými požadavky potřebných k úspěchu. Bude také potřeba vydělat trochu toho zlata, jelikož v tomhle alternativní světě nebude možnost přístupu k vašemu jmění uloženého v bance.

K úspěchu vám pomůže set nových tasků se speciálními úkoly (jako např. znovu zachránit chudáka Gertrudinu kočku!). Obsah celého questu se nese v nostalgickém duchu, jehož jste žádali a o němž jste tolik nadšeně mluvili. Známá hudba. Skryté odměny. Oslava RuneScape. Odměny získáte za splnění jednotlivých částí questu, task setu a mnoho dalšího!
Boss Practice Mode – Members Only


Pro ty z vás, kdož hledají dobrodružství mezi novými a přibývajícími bossy, a kdož si pokládají otázku: "To je kůl, ale nenatrhne mi prdel?", máme řešení! Boss practice mode. Než vstoupíte k bossovi, zobrazí se tabulka možností, včetně kýženého tréninku.

Když chcete trénovat, znamená to, že můžete bezpečně umřít, ale nedostanete ani XP a ani loot.

Také přidáme odměny pro hráče, kteří berou nové dychtivé válečníky do svých ostřílených veteránských řad a skupin. Pokud zabijete bosse s hráčem, který na counteru má pod 10 killů, dostanete speciální body, které můžete utratit za kosmetické oblečení poukazující na vaši užitečnost!
A mnoho dalšího!


Čeká na nás spousta dalšího skvělého obsahu tento měsíc - změny předvolby instancí - ulehčující přehled a chod. A (podle mě to nejhezčí) změna vzhledu skillcapes! Posuďte sami :-)

V Solomon Store tento měsíc bude připraven zcela nový balíček obsahující šílené animace a strach vzbuzující kostým. Dále na vás čeká několik zakoupitelných odstínů barvy kůže, které doposud byly k mání jen při zakoupení speciálních nabídek předplatného!
Re: Behind the scenes - March

Sat 28. Feb 2015 17:15:10

To, som zvedavý.
Už dlho nám toho v BTS nepovedali tak málo. Len 2 plánované veľké updaty na mesiac? :o Ale nesťažujem sa (+ veľkonočný event koncom mesiaca - možno ešte nevedie o čom bude, tak aj preto povedali tak pramálo :p). Žeby pripravovali niečo veľké na apríl? Možno tretí World event?

Dúfam že budú stáť za to! Tajne dúfam, že dialógy budú v queste plne ozvučené.

Špeciálny reward za chodenie na MH s noobs je dobrý nápad :p

Thx za preklad Shock (+1)

Re: Behind the scenes - March

Sat 28. Feb 2015 21:47:18

Na nový quest jsem zvědavý, ale doufám, že nebude moc zdlouhavý :P

Díky za překlad :)

Re: Behind the scenes - March

Sat 28. Feb 2015 23:23:37

ahhhh ty skillcapes <3