Další posraný DOUBLE XP WEEEKEND

Fri 16. Jan 2015 17:07:24

http://services.runescape.com/m=news/a= ... 0gameblast

Co na to říkáte? Kde jsou sliby, které říkali v roce 2012, že už nikdy dbl xp weeknd nebude a od té doby byli tři? :?

Re: Další posraný DOUBLE XP WEEEKEND

Fri 16. Jan 2015 17:38:57

Super, teším sa a som len rád za dxp víkendy.

Fri 16. Jan 2015 17:41:40

nevidím důvod, proč neposrat RS ještě víc =))

Fri 16. Jan 2015 20:48:41

Jeden hrac to pred neaky tyzdnom a pol napisal pekne:
Rychlejsie sa vyexpis > menej zaplatis za membera. Cize sa netreba stazovat ze bude xp week.

Fri 16. Jan 2015 23:19:08

Mokuin wrote:Jeden hrac to pred neaky tyzdnom a pol napisal pekne:
Rychlejsie sa vyexpis > menej zaplatis za membera. Cize sa netreba stazovat ze bude xp week.

Zase na druhou stranu kolik hráčů po vyexpení se skončí. Dají Max cape, za týden je jim to málo, dají Completionist cape, atd.

Fri 16. Jan 2015 23:41:36

Nevím co dělat, takže je mi to šumák :)

Sat 17. Jan 2015 1:14:17

super dalsi double xp weekend :D pomalu zacnu kupovat supplies :D #GS #GS #GS

Sat 17. Jan 2015 3:06:20

nejsem maxed tak to vitam docela pozitivne:D stejne budu delat thiev

Sat 17. Jan 2015 11:34:49

Penazenka sa mi este nespamatala z posledneho DXP weekendu a uz dalsi... :D Nemuselo by to byt tak casto, raz do roka idealne - tak aby z toho bola vynimocna udalost, a nie nieco, co sa deje pravidelne kazde 4 mesiace -_-

Sat 17. Jan 2015 12:09:49

Skončil dxp, konečne som sa pozbieral a dali premiere club, pomaly sa zbieram a ďalší dxp...

Jediné ktoré mi treba expiť je summoning, ostatné sa dá aj nonbuyable. ( afk v elf prifddinase ).

K bxp weekendom mám svoj názor, budú čoraz častejšie a čoraz výhodnejšie, to nevadí, sú hry kde sú praktický každý weekend. Do dvoch rokov to tak bude aj tu.

Ale, ako jeden hráč povedal, srať na xp, ja si nehoním ego nad 120 lvlmi (okrem slayeru ktorý do konca roka s comp cape-om dám ) ani nad ničím iným. Xp weekendy "prospievajú" ekonomike a všetko rapídne klesá ( klasické itemy, armour, weps ) a suroviny sa nehorázne predražujú.

A potom pride nejaký Mod Mc Donald ( @hype, you know ) a povie si, že ekonomika je v čudu a že treba update kde budú runy " vzácnejšie " = macroing na law/nature/blood runes.

Ináč mimo tému, sem tam sa chodte pozrieť do fortinity dungeonu na green drags, včera som robil one of a kind a bolo tam asi 15 botov :D, a že sa dobotovalo :D

Sat 17. Jan 2015 19:49:36

^ Botovia skončili za čias moda MMG. Ale ten tu už nie je, a tak botovia zas majú zas voľnú cestu. A množia sa ako mineri na seren stone keď je aktívny Trahaearn vos.

No je to dobrá príležitosť pre aktívnych hráčov skrátiť si cestu za ich cieľmi, kto môže, tak to naplno využite. Je to dobrá motivácia a aj skilly ktoré nemáte radi pri takých exp rates vydržíte trénovať celý deň :p

Double exp weekend? Na posledný som si robil plány, ale prakticky som ho aj tak celý missol. Tentokrát sa to pravdepodobne zopakuje, tak ani nič plánovať nebudem.

Mon 19. Jan 2015 5:10:48

easy exp easy life:D mod mcdonald :D

Mon 19. Jan 2015 22:18:00

Spíš mi vysvětlite proč se to jmenuje Weekend, když to začíná v úterý? :D

A není od Vás hezké mi snižovat reputaci, za to, že jsem Vás informoval ;)

Mon 19. Jan 2015 22:19:01

protože je to v únoru a ne v lednu

Tue 20. Jan 2015 22:13:52

Fritol wrote:Spíš mi vysvětlite proč se to jmenuje Weekend, když to začíná v úterý? :D

A není od Vás hezké mi snižovat reputaci, za to, že jsem Vás informoval ;)

Ake utery? Ved to je o mesiac a v piatok. Fritole,... ty uz radsej nechlastaj. :D

Wed 21. Jan 2015 19:54:07

:DD začína klasicky v piatok a končí v pondelok na obed, pre všetky časové pásma :)))

Thu 22. Jan 2015 6:37:57

tak to abych zacal zase hrat :DDDDD

Sat 24. Jan 2015 21:03:52

Měli by přestat s tím zjednodušováním tak moc.
Jednou za rok BXPW ještě budiž, to se ještě dá tolerovat... ale při dnešních metodách už jsou normální raty pohádkové oproti dřívějšku...