2015 MANIFESTO

Fri 02. Jan 2015 20:08:16

Čo sa chystá na rok 2015?Aj keď sme vám sľúbili poodhaliť naše plány na nadchádzajúci rok, v žiadnom prípade neprezradíme úplne všetko. Tento rok sa bude niesť v znamení RuneLabs, nápadu ktorý vzišiel priamo od vás! Je úžasné žiť s pocitom, keď samy neviete, čo bude obsahovať koncoročné zhrnutie udalostí nového roku.

Každopádne je toho veľa na čo sa môžeme v roku 2015 tešiť. Spravíme všetko pre to aby sme Runescape spravili jedinečným a pokračovali na úžasnom základe, ktorý nám priniesol Šiesty vek a Player Power. Ak chcete nazrieť pod pokrievku s hrncom v ktorom sa varí Runescape, čítajte ďalej.


Player Power - RuneLabs


RuneLabs vám dáva moc tvarovať svet. Prekračuje možnosti rozhodovania o updatoch ktoré máme robiť, novinky z RuneLabs budú navrhnuté a premyslené priamo vami. My potom vše nápady pretavíme do niečoho, čo perfektne zapadne do Runescape. Vše nápady sa môžu týkať čohokoľvek: úpravy skillov, nového questu alebo plánov o novom skille Inventor. Popravde, tešíme sa na to objaviť veci, ktoré nám nezišli ani na um. Plánujeme každý mesiac preniesť jeden nápad z RuneLabs priamo do hry, aj keď neuvidíte žiadne plody našej spoločnej snahy až do leta. RuneLabs sa otvorí vašim kreatívnym nápadom už v januári.
Vezmite na to jed, nadchádzajúci rok bude ako výborný kokteil namiešaný tých najlepších nápadov od vás a od nás.

World Events


Tuska, Požieračka svetov, zmerala svoj zrak na Gielinor. Predošlé world eventy boli zmerané na god-vs-god akciu. Avšak hrozba príchodu Tusky núti všetkých obyvateľov Gielinoru spojiť svoje sily aby čelili silnému nepriateľovi. Súboj môže prehrať alebo vyhrať každá strana. Vojna spojí všetkých hráčov, nezávisle od ich skill a combat levelov. Každý si nájde spôsob ako priložiť svoj meč a luk k boju za ochranu nášho sveta #GS
Image

SkillsPo úspechu Elf City sa chceme zmerať na možnosti skillovania v ostatných oblastiach sveta, konkrétne pridať viac motivátorov, ktoré vás prevedú tréningom levelov 60-80. Za cieľ sme si dali zlepšiť menej obľúbené skilly ako Farming a Construction. Očakávajte nové vybavenie a izby v POH o ktorých budete samy hlasovať. Najväčšie skill updaty sa vyberiete vy neskôr v tomto roku, možnosti sú otvorené a možné je čokoľvek!

Combat


Čaká na nás horda nových kreatúr vrátane nových bossov, ktorí budú navzájom spolupracovať v world evente. Inšpirovali sa brutalitou Tusky, ich sila ale aj slabiny budú ovplyvnené od možností (počtu a leveloch?) hráčov, ktorí s nimi budú bojovať. Pripravte sa na jedinečné taktiky boja, ak chcete obstáť v skúške proti novým high-level monštrám na tréning. Za dverami čaká aj zopár nových bossov, pre ich porazenie budete musieť svoje limity posunúť opäť o niečo ďalej, Araxxor a Vorago budú oproti ním vyzerať ako lvl-3 chickens.

Questy


Už chýba len pár mesiacov aby sme sa konečne dočkali 200. questu, Dimension of Disaster. Chcem aby quest obsahoval všetko to, čo robí RS tak jedinečným, vážna hudba a komické postavy zohrajú svoju úlohu na ceste do iného sveta, paralelného sveta, kde hrdinovia neexistujú a vy, zlí chlapci vyhrávajú.
Image

Osud Šiesteho Veku posunie ďalej quest Zamorak Heist, inšpirovaný filmami Dennyho parťáci a Veľká vlaková lúpež. Tým najlepších nasledovníkov Zamoraka dostane za úlohu znovu ukradnúť Stone of Jas. Ide o riskantný plán, z temnoty sa len tak ľahko nevracia.
Image


No ani udalosti Piateho Veku neostanú bez povšimnutia. Vaše hlasy rozhodnú či sa najskôr pozrieme na zuby upírom alebo preskúmame Floor 61. Nikto nepochybuje o tom, že svoje na pole questov prinesie aj RuneLabs.

Community Development


Náš tým vývojárov na výraznom zlepšení vašich každodenných zážitkov z hry. Chceme podporovať fantastickú Runescape komunitu novými a zaujímavými spôsobmi, dáme vám nástroje aby ste sa mohli zabávať a dostať vás bližšie k vývoju Runescape. RS TV sme už rozbehli prostredníctvom pravidelného týždenného vysielania na Twitch streame, ale to je len začiatok!

Ninja and more core game improvements


V roku 2014 sme uzreli zrod Nindžov, ktorí svojimi brilantnými updatmi odstránili flustrujúci obsah hry, na ktorý ste počas hrania narážali. Najbližšie ninja updaty prinesú interface v štýle Legacy aj pre iné combat módy, znížia počet klikov pri zbieraná dropov a prinavrátia zmysel obchodov v Runescape.

^ Len malý náznak úžasných vecí, ktoré plánujeme na rok 2015. Viac toho prinesie hlasovanie v priebehu roka a ohromný potenciál RuneLabs, ktoré zmenia náš prístup k novému hernému obsahu, ktorý vyvíjame. Pridá nám na flexibilite a skráti čas reakcií na vaše požiadavky. Runescape je hra pre každého, obsah tohto článku vám priblížil naše myšlienky a plány, no príde toho ešte viac!

~ Mod Mark a Kwaichi