Zmeny cien membershipu + Premier Club

Tue 25. Nov 2014 16:44:49

Počas prvého kvartálu 2015 bude cena membershipu zvýšená pre nových hráčov, ktorí ešte členstvo nemali predplatené a pre hráčov, ktorí prestanú byť membermi na viac ako 14 dní. Zatiaľ nie je známy presný dátum ani o koľko sa cena zvýši, ale mali by byť nižšie v porovnaní s ostatnými MMORPGs.

Stálych hráčov, ktorí majú memberstvo stále predplatené a platia každý mesiac alebo v iných intervaloch, sa táto zmena cien nebude týkať, až dokým si nedajú dvojtýždňový výlet na F2P. Ak sa vám náhodou membership ukončí, stále budete mať 14 dní na to, aby ste ho obnovili. V opačnom prípade sa vás nové ceny týkať budú.

Tieto zmeny sa značne dotknú aj cien bondov - ich hodnota v real life stúpne určite, a hodnota ingame pravdepodobne stúpne tiež. Za jeden bond však dostanete väčšie množstvo TH keys a Runecoins ako predtým (ich súčasná cena sa zachová).

1. decembra sa taktiež bude dať zakúpiť Premier Club membership, ktorý bude pravdepodobne obdobou, ak nie tou istou vecou, ako bol predošlý Gold Member club (modrá hviezda pred menom). S týmto špeciálnym členstvom budú späté aj rôzne rewardy. Viac o Premier Clube bude zverejené v decembrovom Behind the Scenes videu.

Zdroje:
http://services.runescape.com/m=news/membership-price---important-information?jptg=ia&jptv=community_news
http://services.runescape.com/m=forum/c=*oUKvFyOK0M/l=0/sl=0/forums.ws?14,15,16,65524301#FAQ

Re: Zmeny cien membershipu + Premier Club

Tue 25. Nov 2014 18:06:44

Vraj bond 9M atm. Týmto chcem pozdraviť kwaichiho a jeho predpovede o klesaní bondu v nadchádzajúcich dňoch (jk :D). Nemusel by som včera mukariť v citadele a mohol som mať memberstvo. Teraz si dám pravdepodobne pauzu, uvidím či budem mať chuť hrať. (9m je premňa a lot pre 14 dňové dobrodružstvo).

Neviem no, mohli počkať s tým premiere klubom ešte aspoň týždeň. Takto ma len nasrhnevali.

Wed 26. Nov 2014 6:19:42

kde jsou ty časy, kdy to stálo 5usd/měsíc :akon:

Wed 26. Nov 2014 9:57:02

Sorry Kanon, čakal som, že to zverejnia až koncom decembra, do vtedy to malo ešte klesať :D

Thx z info Axl. Dúfam len, že cena premium ostane na 24 bondoch.

Wed 26. Nov 2014 10:33:13

Kovajda wrote:kde jsou ty časy, kdy to stálo 5usd/měsíc :akon:

Mám 4usd/měsíc :akon:

Wed 26. Nov 2014 18:03:47

Dark wrote:
Kovajda wrote:kde jsou ty časy, kdy to stálo 5usd/měsíc :akon:

Mám 4usd/měsíc :akon:

sa stavim, ze to mas kupene na rok dopredu alebo nieco podobne. :D

Wed 26. Nov 2014 21:08:26

uz mam 24 bondu na premier club, 8.5m ea:/

Wed 26. Nov 2014 23:54:55

keď som prvykrát zaplatil iba pár dní dozadu... budem platiť starú sumu alebo tu zvýšenú... za predpokladu že nepôjdem na f2p na tých 14 dní

Thu 27. Nov 2014 0:51:06

Len by nevyhlásili, že pemier tento rok nebude, ale nezvýšili jeho cenu na 30 bondov :lol:

Thu 27. Nov 2014 18:46:50

Ceny za member balíčky

Mod Kalaya wrote:On the 1st of December, this year's Premier Club membership packages will come available. You’ll be able to buy Bronze, Silver and Gold Premier Club membership via the website, and we can confirm that they will be priced as follows:

Image

Mon 08. Dec 2014 12:31:16

Jako každý rok, tak i tento rok jsem si již potřetí koupil silver pack. Před letními prázdninami jsou stejně zase nové balíčky, kde jsou další výhody :)

Sun 28. Dec 2014 10:21:37

Image

Sun 28. Dec 2014 10:39:39

Aj keď veľmi nehrám, ale kúpil som si tri mesiace :D