Treasure Trails News

Mon 17. Nov 2014 19:04:06

Treasure Trails News

Treasure Trails Update & Community Tools

Treasure Trails boli dneska obohatené o 20 nových Trails, s väčšími odmenami a novými cenami.

K dispozícii je tiež PLAYER EXAMINE FUNCTION umožňuje zobraziť informácie o iných hráčoch + upgrade na Orb of Oculus.

Treasure Trails

V prvom rade je tu 20 nových Trails, ktoré Vás majú otestovať - päť na každej úrovni od Easy až po Elite.

Reward Rerolls možno získať tak, že dokončíte tri Trails rovnakej úrovne. Ak sa vám nepáči odmena ktorú dostanete, použite Reroll a dostanete niečo iné.

V odmenách je sama o sebe najväčšia zmena. Ako je preukázané náklady sú vyššie ako odmena, takže Vaše úsilie nieje dostatočné ocenené.

Je tu kopa nových Lootov, ktoré môžete získať niektoré nové pre Treasure Trails niektoré pre celý RuneScape.

Plné detaily o nových odmenách si môžete nájsť na Wiki.

Player Examine

Teraz je možné kliknúť pravým tlačidlom myši na iného hráča a vyberať možnosť EXAMINE a prezrieť si niektoré podrobnosti o jeho charaktere.

To zahŕňa MENO HRÁČA, NÁZOV KLANU, OSOBNÉ SPRÁVY, COSMETIC OUTFIT a ak to hráč povolí tak aj niektoré podrobnosti týkajúce sa jeho Gearu a Skillov.

Hráč môže samozrejme kontrolovať koľko informácií je o ňom poskytnutých v EXAMINE SCREEN. Jednoducho vlezte do HERO INTERFACE a kliknite na MY EXAMINE.

To Vám povoľuje

- nastaviť status "AWAY FROM KEYBOARD" (AFK) - čo znamená že práve teraz nieste v hre aj keď ste online.

- nastaviť osobnú správu

- možnosť vybrať si či sa hráčom zobrazí % opotrebenia Vášho EQUIP pozor ale pretože v DEFAULE to nieje zaškrtnuté tak si to radšej skontrolujte.

Orb of Oculus Improvements

Novovytvorený JAGEX COMMUNITY DEVELOPMENT TEAM spravil veľa nových zmien v Orb of Oculus.

- Funkcia bola vylepšená, takže orb je ľahší a jednoduchší na použitie, ale stále rovnako všestranný ako predtým.

- The Aim, Focus a Fine módy boli zrušené.

- aby ste mohli orb používať nemusíte ho nosiť vo wielde

- rozhranie bolo taktiež aktualizované

Preklad Vám priniesol Lance a prajem veľa štastia pri plnení Trailov a Sladké odmeny :))

Re: Treasure Trails News

Mon 17. Nov 2014 22:28:02

Tresure Trials ma moc nezaujíma, na to som nikdy moc nebol. k niekto dostane super reward, nezabudnite sa pochváliť na fóre, zaujíma ma hlavne, či aspoň trochu vylepšili drop rate rare itemov z TTrails.
Skôr ma prekvapila možnosť evamine a kopec informácií, ktoré sa môže človek o hráčovi dozvedieť bez toho aby prehľadával iné weby a blogy. Vidím v tom preprípravu na systém, pri ktorom si máme postaviť vlastný stánok s itemami, kde budeme predávať svoje predmety, hlavne tie vlastnoručne vyrobené pomocou inventor skillu. Na to sa veľmi teším.

Som zvedvý j naa nivé funkcie Orb of oculus. Hneď sa logujem do hry a idem skúšať.

Thx za kvalitný preklad Lance.

Tue 18. Nov 2014 17:15:39

elitko a medium trochu paradox ale tak co :D

Spoiler:
Image

Spoiler:
Image

Tue 18. Nov 2014 20:05:29

Mam otazku, to pocitani vyresenych clue se pocita az od update pocitadla? Nebo to pocita i vyresene clue, co byly jeste predtim? Ale to se mi moc nezda.

Tue 18. Nov 2014 21:04:16

Sun Wukchung wrote:Mam otazku, to pocitani vyresenych clue se pocita az od update pocitadla? Nebo to pocita i vyresene clue, co byly jeste predtim? Ale to se mi moc nezda.

Až po update, bohužel.

Thu 20. Nov 2014 21:38:59

Nové předměty v rs ani jsem o nich nevěděl po 6 dnech tak je sem vypišu s momentalní cenou jen pro fajšmekry :D měli by být dosaženy z elite clue (nevim zda všechny nepotvrzeno )

Off-hand suitcase - 35m

hand suitcase - kdo vi žádný záznam o prodeji jsem nenašel

Sack of effigies - 250 - 400 m

Backstab cape - 230-280m

Barrows dye - 170 - 220m

Shadow dye - 400 - 750 m

Third-age dye - 500- 800 m

Ceny jsou stanoveny tim kolik hrači do toho byli ochotní ivestovat jinak na ge bude psano nesmyslnych 500m 800m a 1,2b

Fri 21. Nov 2014 2:42:46

Osobně mě okamžitě nadchlo ''Sack of effigies'' velice pěkný cometic :) Samozřejmě na nějaký dye to asi nemá :D