Bonus XP swap shop

Mon 29. Sep 2014 21:15:26

Bonus XP swap shop

Máte víc Bonus XP než potřebujete? Zastavte se v Swap shopě, který bude ve hře po dobu 7 dní, a nabízí širokou škálu užitečných věcí.

Až do 5.10 máte možnost si vyměnit Bonus XP za points, které můžete utratit ve Vickovým krámu. Vic the Trader se nachází vedle Burthope Banky

Za tyto points si můžete koupit Lampy, Fallen stars, Skilling outfrits, Cosmetic items a více. Podrobné informace naleznete níže v odměnách.

Odměny

XP lampy - Klasické XP lampy, jen s rozdílem, že dostanete méně XP, ale zase XP můžete dát do jakéhokoliv skillu a okamžitě.

Fallen Stars - Můžete si vyměnit BXP z jiného skillu do druhého, ale dostanete výrazně méně než jste investovali.

Skilling outfrits - Zde si můžete doplnit skilling outfrits, pokud vám zde nějaká ta část chybí. Můžete získat gemstone golem, diviner, artisan, sous chef, blacksmith, botanist, farmer, First Age a Shaman party.

Cosmetic items - Kosmetické itemy jako Swagger Stick, goblin hat apod.

A mnoho dalších itemů jako Dungeonerring tokens, Protean bars & Planks.

Stále vás to zajímá? Při první výměně vám dá Vic 50% slevu při útratě 200 kreditů!
Nezapomeňte, že výměna Bonus XP je pro každý skill jiná, a u každého skillu dostanete jiný počet kreditů.

Vic vyměňujte BXP pouze do 5.10 takže si ho nenechte nehcat ujít.

Re: Bonus XP swap shop

Mon 29. Sep 2014 21:49:58

Totální bullšit update :D

4m bonus xps co momentálně mám mi dá cca 1,4k creditů, to mi nepřijde moc fér, když vím, že bych za to zpět dostal cca 800k do skillu "co chci".

Mon 29. Sep 2014 21:53:21

Taky jsem to říkal, že je to naprd :D

Tue 30. Sep 2014 16:33:04

Jsem zvedavej kolik stoji 1 kousek skill outfitu.

edit: 250 credits - oh well