Treasure Hunter - Divine Recall

Sat 26. Jul 2014 11:50:56

Divine Recall
Preklad

Nenechajte spomienky oslabnúť - použite ich a vylepšite si nimi svoje xp ! Môžete dostať až o 50% Divination xp naviac, vďaka Treasure Hunter-u tento weekend.

Otvorte Treasure Hunter truhlice od 25.7 - 29.7 pre šancu vyhrať fading memories.

Ak sú aktivované a vyzbrojené vo vašom vreckovom slote ( pocket slot ), fading memory predĺži trvanie klasického wispu a enriched wispu a pri zhromažďovaní memories robí dostávanie Divination xp trochu rýchlejším procesom. Až dozbierate inventár memories a rozhodnete sa ísť ich obetovať k riftu, zistíte, že vaša fading memory vám dáva o 25% xp viac ako normálne a k tomu zvyšuje šancu na objavenie sa chronicles pri premieňaní memories na energie/xp.

Image

Divine Recall bonus sa navyšuje so všetkými existujúcimi Divination bonusmi vrátane diviner's outfit aj kombinovaním memories s divine energiou. Fading memories majú 200 nabití, pričom normálna memory vám vezme 1 nabitie a enriched memory vám vezme 2 nabitia. K tomu všetky Divination lampy a hviezdy vám dajú o 50% xp viac ako normálne vrátane všetkých prismatic lámp a hviezd ktoré použijete na divination.

Až Divine Recall weekend skončí, nič sa nedeje, vaše memories vám ostanú a aj naďalej ich môžete používať až do vybitia.

Preklad vyhotovil Kanon_PvM.
Originálny článok : http://services.runescape.com/m=news/treasure-hunter--divine-recall

Re: Treasure Hunter - Divine Recall

Sat 26. Jul 2014 14:43:37

Dík za preklad Kanon, včera sa mi to objavilo v truhlici a nevedel som čo s tým, tak som to len strčil do banky :p

Dobre vedieť že to vydrž aj skončení promo akcie.
Ako to funguje s bonus exp? Jedno využitie fallen star na bonus exp do divi vyminie 1 charge z Divine Recall?

Sat 26. Jul 2014 15:45:08

Nie nie, to je len ako bonus k tomu " eventu " pre divination. Hviezdičky dávajú o 50% viac xp ako by si dostal normálne keby si si to zvolil do divinationu. S Fading memory to vôbec nesúvisí :)

Sat 26. Jul 2014 16:24:21

Dobrá práce, škoda, že mi zatím žádny nepadl :/