Ako budete po novom hrávať Runescape?

Evolution of Combat
12
55%
Legacy
8
36%
Oldschool
2
9%

Total votes : 22

Legacy Mode – Launching Monday 14th July

Fri 11. Jul 2014 11:57:16

Legacy Mode – spustíme v pondělí 14. července

Po vaší skvělé odezvě a mnoha týdnech updatů do bety Legacy Modu, po nedávném hlasování, kde se 80% z vás vyjádřilo pro začlenění Legacy Mode; jsme nyní připraveni to spustit.
Legacy Mode je cesta jak hrát moderní RuneScape s tradičním vzhledem a pocitem, bez potřeby naučit se nový combat system. Naším cílem bylo dát hráčům svobodu v rozhodování jak chtějí hrát - chceme, aby hráči používali Evolution of Combat protože chtějí, ne protože musí – proto je Legacy volitelné, můžete si sami zvolit jestli a kdy ho použijete.

Legacy mode obsahuje:
  • Tradiční RuneScape combat bez abilit.
  • Interface ve stylu z před rs3, jak zvětšovací, tak fixovaný.
  • Old-style minimap iconsy.
  • Life points zpátky na max 990.
  • Old-style combat animace a postoje.

Globalní updaty Combatu

Nezávisle na Legacy Mode vypustíme také následující změny:
  • Upravená 138' combat formula tak, aby melee, range a magic měli stejný vliv.
  • Special attacky na zbraních, které je dřív měly.
  • Critical hit chance bude nahrazena strength bonusem, který dává vyšší hity.

Budoucnost Combatu

Cílem při tvorbě Legacy bylo dát hráčům možnost volby combat systemu bez toho, abychom nějaký z nich zničili. Sledování jak si užíváte oba systémy najednou nás naplnilo pocitem, že se nám to povedlo. Jak Legacu, tak EOC budete moci kdykoli vypnout a zapnout.
Naše úsilí udělat combat zase skvělý tu ale nekončí. Později tento měsíc vydáme našeho prozatím nejkomplexnějšího bosse při Araxxor’s Lair updatu.
Pro úplný seznam změn a taky proinfo o vychytávkach, které se teprv chystáme přidat, navštivte Legacy Mode Beta Forums.

zdroj: http://www.services.runescape.com/m=new ... unity_news

Re: Legacy Mode – Launching Monday 14th July

Fri 11. Jul 2014 17:58:51

Prevažne budem hrať v EoC móde, Legacy dám len na casual pvm situácie, keď sa nad tým zamyslím, tak tie nakoniec aj tak budú pri mojej aktivite prevažovať :p

Nahradenie Critical damage Str bonusom je podľa mňa výborný krok. Na tie critihal hit chance sa aj tak nedalo moc spoľahnúť a podľa mňa by to malo byť aj tak zahrnuté hlavne v "accuracy" a nie aby to bol ešte špeciálny atribút predmetov. Tento krok vítam.

Neviete ako je to so special attacks nových zbraní? Pri ohlásení Legacy J-modovia spomínali nové special útoky aj pre nové, high level zbrane.
Neplánujem donwgradovať moju výbavu len preto aby som mohol využívať Speciall attacks, ktoré aj tak nebudú moc hitovať na high level monštrá (kvôli low accuracy týchto zbraní).

Fri 11. Jul 2014 18:55:58

Budem to striedať, podľa nálady a podľa xp rates na EOC a Legacy :D

Fri 11. Jul 2014 22:28:18

Zamorak Cze wrote:[header=http://services.runescape.com/m=rswikiimages/en/2014/1/Beta_News_Images-24112429.jpg]
Legacy mode obsahuje:
  • Tradiční RuneScape combat bez abilit.
  • Interface ve stylu z před rs3, jak zvětšovací, tak fixovaný.
  • Old-style minimap iconsy.
  • Life points zpátky na max 990.
  • Old-style combat animace a postoje.

Wow! Tak toto jsem od Jagexu necekal, konecne zacli naslouchat hracum.. neni to poprve v historii?
Tlesk tlesk.. nevite, jak bude vypadat pk?

Fri 11. Jul 2014 23:41:50

ja bych ten legacy pouzival asi na slayer ale to jen pokud tam budou vyrovnany xps

Mon 14. Jul 2014 12:17:30

Mikel,skúšal som to na Bete a celkom ok,len tie switche sú trochu zalagované,ale mali by to fixnuť podľa mňa :)

Tue 15. Jul 2014 11:46:31

rozhodilo to zas všechny armory nebo se mi to zdá? :D tetsu ma bonus jen proti ranged a od Banda schytavam 1500+ přes melee protect HEIL JAGEX :akon:

Tue 15. Jul 2014 13:46:46

Legacy docela rozhodio ceny armouru.. :D Včera večer se mi to nelíbilo, ale jakmile jsem se na to vyspal, tak na tom vidím jasněji :D :D PVM jsem ještě nebyl, tak nemohu posoudit :akon: :akon:

Tue 15. Jul 2014 18:52:53

Shoq wrote:rozhodilo to zas všechny armory nebo se mi to zdá? :D tetsu ma bonus jen proti ranged a od Banda schytavam 1500+ přes melee protect HEIL JAGEX :akon:

gwd a dks jsou boostnuty tak nenadavej na armor :D