Royal Rhinos and New Seasonal Hiscores

Tue 08. Jul 2014 10:26:14

Royal Rhinos and New Seasonal Hiscores překladSpojili jsme se s charitou United for Wildlife v jejich United for Rhino kampani na zvýšení povědomí o nelegálním obchodu z divokou zvěří, obzvlášť o obchodech s rohy nosorožců.
Dnes, RuneScape membři mohou začít cestu k adoptování bílého, nebo černého královského nosorožce ve hře. Vše co musíte udělat je navštívit mladé konzervativce, kteří čekají v Burthorpe, aby vám řekli vše o potížích nosorožců - zvlášť o nebezpečí jež představují pytláci.
Konzervativci, Trang a Mauricio, tam budou po 14 dní, kdy vám každý den budou dávat několik otázek o potížích nosorožců a o nelegálních pytláckých obchodech.
K adoptování bílého královského nosorožce musíte správně zodpovědět 3 během těchto 14-ti dní, pro adoptování černého jich musíte zodpovědět 7.
Tito nosorožci jsou speciální. Aby vám poděkovali za záchranu, nabízejí XP buff, 5% bílý a 10% černý nosorožec. A navíc ti z vás s 96 summoningem je mohou používat jako pack yaka. Bílý vám umožní přístup k uložení věcí po dobu 1,5h za jeden pack yak pouch, černý na 2 hodiny. Tyhle bonusy budou k dispozici jen po těch 14 dní, poté vám sice nosorožci zůstanou, ale již bez těchto speciálních bonusů.

Pro více informací navštivte stránky United for Wildlife.
Další novinky


  • A je to tu zas: nové seasonal hiscores jsou venku! Zamiř na highscore stránky ať zjistíš jak si vedeš.
  • Vyzvedni si Zenn the Panda Sage v Solomon’s Store – náš nový, hráči navržený pet.
  • Počet klíčů z bondu se zvedl z 8 na 12. Stejné změny potkaly i menší balíčky klíčů, které si můžete zakoupit.
  • Tento měsíc je propagovaným předmětem zdarma v Solomon Store fox outfit, jak jste si vybrali!zdroj: http://services.runescape.com/m=news/ro ... hiscores--

Re: Royal Rhinos and New Seasonal Hiscores

Tue 08. Jul 2014 18:20:12

Thx za preklad Zammy. Idem si rovno vybrať Fox outfit.
Neviete ako presne Jagex podporuje UfL? Alebo za dostatočnú podporu považuje propagáciu ochrany nosorožcov medzi hráčmi?

Re: Royal Rhinos and New Seasonal Hiscores

Tue 08. Jul 2014 20:41:44

Možná by to chtělo dát lepší otázky, aby se ti lidé museli skutečně zajímat :D Ta z 2. dne byla fakt epic :?