Poriadok v menách - Character Name Clean-up

Mon 07. Jul 2014 16:02:28

Prečistenie mien charakterov alebo "Character Name Clean-up" je update umožňujúci ľahšie sa dostať k nicknames, po ktorých túžite od čias kedy ste plnili quest Cook’s Assistant a zároveň budete môcť svoj nickname meniť častejšie ako doteraz.

P2P budú môcť meniť display name postavy raz za mesiac ako doteraz, avšak ponovom je prístupná aj alternatívna cesta na zmenu nicknamu - s využitím 1 Bondu môžete nickname zmeniť kedykoľvek chcete, nehľadiac na 1 mesačný časový interval.

Spolu s updatom sa sprístupnili aj display name neaktívnych účtov. Čakajú len na vás aby ste ich použili.

Váš starý display name však ostáva v bezpečí, aspoň pokiaľ ostanete P2P alebo aktívny F2P hráč.

Doposiaľ zabraté nicknames sa sprístupnia k používaniu za týchto podmienok:

- Bývalí P2Pers, ktorí sa nenalogli do hry viac ako 2 roky

- Hráči ktorí nikdy neboli P2P a neprihlásili sa na účet za posledných 6 mesiacov

Týmto dotknutým hráčom budú zaslané maily*, ohľadom prebratia ich nicknamu, na odpoveď budú mať sedem dní, ak nezareagujú, ich display name bude dostupný pre ostatných hráčov.

Ak si chcú starý hráči udržať svoj pôvodný nickname, nalognite sa aspoň raz za čas do hry a príďte pokecať na clan chat CzechoSlovak Forces ;)

* Zároveň si dávajte pozor aby ste neklikli na nejaký vírusový mail, ak bude Jagex hromadne zasielať maily, je to príležitosť aj pre scamerov.
Články o tom ako sa vyhnúť scamu cez mail nájdete na fóre v sekcii Návody.

Re: Poriadok v menách

Mon 07. Jul 2014 19:51:22

Na toto presne som čakal už veľmi dlho :) Myslím že už pred pol rokom som niekde čítal o tomto update, neveril som že ho naozaj uvedú do života..

Re: Poriadok v menách

Tue 08. Jul 2014 16:04:32

Sakra, uvažoval jsem po první přečtení, jaká měna nebo co to má byt za novinka :-D

Du to asi zkusit, už kdysi jsem to s Dědou řešil. :)

EDIT: hm, nick "Fritol" nejde :'(