Treasure Hunter – Lucky Clover Necklaces

Thu 03. Jul 2014 18:43:24

Treasure Hunter – Lucky Clover Necklaces překlad

Pokud odemkneš Treasure Hunter truhlu mezi 4. a 15. červencem můžeš nově získat jeden z lucky clover náhrdelníků, které ti dají šanci vyhrát skvělé vzácné ceny a i zvýšit expy!

Jak to funguje?

Jsou tu dva druhy náhrdelníků, které můžeš vyhrát: lesklý (shiny) a třpytivý (sparkling) a každý bude mít dvou, tří a čtyřlístkovou variantu.
Během nošení přidávají expy: 1%, 2% nebo 3%, podle počtu lístků jež mají. Za každých 10 minut boje, nebo skillování ti náhrdelník dá taky šanci vyhrát nějakou cenu. Šance na cenu je 2,5%, 10% nebo 25%, opět podle počtu lístků. Pokud nevyhrajete nějakou cenu, stále získáte drobný obnos rsgp.
Každý náhrdelník má 10 nábojů. Pokaždé když získáte rsgp, nebo cenu, jeden ubude. Jakmile je náhrdelník prázdný, již nedostáváte žádne expy navíc, ani už nemáte možnost získat další ceny.
Náhrdelníky nepůjdou znova nabít, ale fungovat budou tak dlouho, dokud v nich nějaký náboj bude. Nemají žádný časový limit, dokdy je musíte vyplýtvat.

Ceny

Všech šest variant má společnou hlavní tabulku dropů, která obsahuje magic notepaper, Silverhawk feathers, šanci vyhrát 10mil rsgp a další!

Oba typy mají i své vlastní tabulky:

• Lesklý náhrdelník vám může přinést papouška S’quirks the Parrot, huge prismatic stars, lucky divine spirit shields a lucky Saradomin Godswords!
  • Třpytivý naopak vás může obohatit o Silverhawk boots, lucky Armadyl armour, Skully a serpentine two-handed crossbow!

Lesklá varianta bude padat mezi 4. a 10. červencem, třpytivá od 10. do 15. července.

Veškeré info můžete najít na jejich stránkách na RuneScape wiki:

zdroj: http://services.runescape.com/m=news/a= ... unity_news

Re: Treasure Hunter – Lucky Clover Necklaces

Thu 03. Jul 2014 18:53:51

Budem mať šance na nieto nové rewardy aj zo starých amuletov? Mám odložené ešte neminuté necklace z predošlého SoF sezónneho eventu.

Odhadovaná šanca na získanie rewards z necklacu:
Image

Prihláste sa potom komu sa pošťastlito vyhrať niečo z rare a vzácnejšej kategórie :p

Thu 03. Jul 2014 22:47:51

Zamorak Cze wrote: třpitivý (sparkling)

To jsem prostě musel opravit :-D

Thu 03. Jul 2014 23:14:48

Fritol wrote:
Zamorak Cze wrote: třpitivý (sparkling)

To jsem prostě musel opravit :-D

Rejpat, to jo... Ale opravit to teda vsude, to neee :D

Fri 04. Jul 2014 11:45:41