Legacy mode beta

Mon 16. Jun 2014 22:19:28

Legacy Mode Beta - Now Open

Image

Beta Legacy modu je nyní otevřena jak pro free hráče, tak membery. Připoj se do combat bety a v lobby si importuj svůj save z normální hry. Save z normální hry si můžete importovat kolikrát a kdykoli chcete, ale to co uděláte v betě, se na normálních servrech neprojeví.

Legacy Mode:

Jakmile budete ve hře, dostanete možnost přepnout se na Legacy. Učiňte tak, a dostanete následující možnosti - zaměřené na kopírování vzhledu a stylu klasického RuneScape combatu:

. Žádné ability, damage auto-attacku se s lvly zvyšuje.
. Interface z dob před rs3 - jak zvětšovací, tak faxovaný.
. Icony na minimapě ve starém stylu.
. Maximální life points na 990.
. Jestli budete chtít přepnout mezi módy později, můžete skrz bojové nebo herní nastavení.

Global Updates:

Dali jsme dohromady taky řádku vylepšení pro každého - některé z vámi nejžádanějších vylepšení, i vyřešení některých z problémů s rovnováhou v EOC.

V betě si už dnes můžete vyzkoušet:

. Vylepšená 138 combat formule s rovným podílem melee, ranged a magic.
. Special útoky u zbraní.
. Bonusy ze Strength nahradí critical hit.
. Damage z abilit bylo upraveno, aby se napravila rovnováha. DPS zůstane zhruba stejné, ale slabší ability dostaly buff a ty až příliš dobré jsou trochu zhoršené.
. Life pointy budou vycházet spíš z armoru, penalizace a bonusy vyplývající z bojového trojúhelníku jsou uvolněnější.
. Další informace najdete ve vlakně Mod Pipa a ve FAQ. (http://services.runescape.com/m=forum/l=0/sl=0/forums.ws?360,361,65,65393952)

Your Feedback:

Zatímco budete hrát, ušetřete si chvilku a sdělte nám svoje pocity. Ty budou velice důležité při dělání konečných změn a vylepšení. V budoucnu očekávejte hlasování o tom, zda ji chcete do normální hry. :o

Re: Legacy mode beta

Mon 16. Jun 2014 23:07:56

Chvilku som skusil legacy, prve co ma sklamalo bolo equipment staty, to zostalo z EOCu, prayer protecty ostali stale 50% a celkom ma nastvalo aj to, ze mozem pouzivat dual zbrane, co sa mi vobec nepaci. cakal som ze to bude zamerane iba na pre-eoc bez nejakych EOC doplnkov...

Tue 17. Jun 2014 12:30:05

tbh, myslel jsem si, že to bude něco jako RS3 bez EOC :/ už jsem si zvyknul na to, mít vedle sebe inv, gear, pray a skilly... Taky se mi nelíbí, že na min details je jen malé okno :p

zajímá mě, jak vyřeší EOC vs. legacy cbt, především stuny, když na legacy není ani freedom, ani anticipation

Tue 17. Jun 2014 12:59:01

Po přečtení dedeho postu jsem prorazil hlavou zed ...
Věci co te skla malí byli předem jasné ze se nezmění protože by to pak moc nefungovalo kdyby proti měli fungovat na 100% protože je to mod do klasického RS není to úplně jiná hra jako osrs takže těžko by mohli tak udělat

Celkový názor at udělá jagex co chce tyhle jejich věci stejně nikoho uspět neprilakaji možná dokážou ještě vice nastat

Jak psal Johny taky me zajímá jak výřezu abilitky jako jsou freedome atd.... Kk, vorago, Barrow to jestli vůbec nepůjde zabíjet s legacy nebo to bude úplně easy :D

Tue 17. Jun 2014 15:09:13

Ohľadom KK, Voraga a iných EOC bossov sa vyjadrili jasne už dávno. Sú to bossovia určení pre EoC style, môžete ísť na nich aj z Legacy, ale to vaše šance na úspech približuje k hodnote 0.
KK - nemáte Voke abilitu - green stun a tank je dole...
Vorago - z Legacy nespravíte dostatočnú damage aby ste pretlačili voraga v poslednej fáze.
A tak ďalej... samozrejme otvára to nové cesty "profíkom" pre ktorých tak vnikajú nové možnosti na challenge - solo KK z legacy, 5 man legacy Vorago... nik nevraví že to je nemožné, len šanca je proste veľmi malá, raz zo 100 pokusom im to výjde, dajú to na YT a budú z nich nové hviezdy (Ako keď dal Voox no arm Jada, naopak na OSRS sa s ním pekne potrápil - hlavne kvôli lagom :D - kto pozeral jeho livestream tak vie).

Stuny - podľa mňa to vyriešia jednoducho - čisto Legacy worldy a tam ti stun nikto nedá (akurát tak zamy spear spec). Na EoC w bude proste Legacy v nevýhode.

Jedinú možnosť ako vyriešiť Stuny vidím v nových special attackoch - Jagex sľúbil pridanie nových special att a upgrade shieldov a niektorých tank armourov. Tak napríklad by niektorý armour mohol redukovať šanci na Stun, alebo special att shieldov -za 50% adrenalín napríklad 10-15 sec ochrana proti stunom a bindom.

Michal... však kto ťa núti brať do rúk dual wield? Vezmi v kľude rune 2h ak ti dobre sedí v ruke a tvoríte spolu nerozlučnú dvojicu :lol:

Tue 17. Jun 2014 18:33:09

ja by som s tym stunom tak vyriesil ze by na legacy hracov by neplatilo a este dalsie negativum ze eoc hraci vedia vypinat protekty ale ja si myslim ze neni to take zle napr dneska legacy stylom som porazil eoc styl skusil som aj cw no nebolo to bohviečo ale lepsie ako eoc :D

Wed 18. Jun 2014 17:36:34

Zas tak veľa rozdielov tam nie je... Ale zišlo by sa to otestovať na Clan war.

Tue 22. Jul 2014 14:39:49

Som celkom spokojný s f2p pk,len nedomysleli ten switch time.Najhoršie je že,neinformovali par dni po legacy mode že zredukovlai hity atd...vyskytla sa aj chyba že s g2H som dal 340 ako critical,viac ma nepustilo ale typek s corr drag spear mi daval 400s,takže tak