Leto v Runescape

Fri 30. May 2014 11:58:29

Cez leto sa môžeme tešiť na super updaty pre skillerov, questerov, boss hunterov a fanúšikov minihier.

The Mighty Fall

- nová minihra -
Po smrti Bandosa je najvyšší čas nového vládcu goblinov a trollov, kde sa ním stane?
Image

Image
Bojová aréna

Skillchompas

- nové zviera na hunter & skilling? -
Skillchompa, patrí do poddruhu veveríc, určite ste počuli už o Chinchompách a Red Chinchompách a ich prínose pre rng tréning. Skillchompa bude fungovať obdobne, spraví boom a vy dostanete exp. :) Využiteľné pre skilly Divination, Fishing, Mining a Woodcutting.

Image

Nové výzvy

- high level boss -
Pavúčí boss, vyzvať ho budeme môcť na sólo súboj alebo sa mu postavíme v dvojici s podporov priateľa. Dropovať bude nové lvl 90 weapons!
Image

Plaguess End

- grandmaster quest -
Má sa stať najdlhším grandmaster questom v RS. Stretnete sa v ňom s Temným Pánom, spoznáte bližšie históriu elfov a otvorí nám brány do dlho očakávaného Mesta Elfov.
Image
Temný Pán?

Image
Concept art starých elfov, ktorý žili doteraz za hradbami mesta.

Image
Elfské mesto, obrázok zo starodávnej knihy.

Barbarian Assualt Rework

- nová podoba obľúbenej minihry -
Stretneme sa s Penance Kingom, nové rewardy a kompletný grafický upgrade minihry.

Image
Penance King

Legacy Mód

- návrat k starému cmb systému -
Popri EoC, bude v hre fungovať aj Legacy mód, starý bojový systém. Max cmb sa zníži na pôvodný lvl 138 a my si budeme môcť zas vychutnávať jednoduchosť súbojov a využívať špeciálne útoky zbraní.
Image
Kto ešte uhádne čo je to za special attack? :wtfhash:

Balík na letný membership - 3 mesiace má zľavu 25% z pôvodnej ceny.
Navyše Premuim membership, ľudia ktorí sú memb aspoň rok v kuse + v letnom balíku bude na 2 mesiace skiller aura - Enlightenment Aura - aura s krídlami, raz za týžden po aktivovaní budete skillovat s double exp bonusom. Bonus bude fungovať počas leta: Jún, Júl, August.
Crystal Amulet - poskytuje denne bonus exp do niektorého zo skillov, ktorý bude mať využitie v elfskom meste.

Image

Osobne sa najviac teším na minihru The Mighty Fall, som zvedavý aké sa v nej budú dať získať odmeny a či to bude stavané na súboji s NPC alebo bude príležitosť aj na PVP akciu. Super by bola kombinácia, niečo na štýl gladiátorských zápasov a ak by nehrali hráči, počet by doplnili NPC.

Quest vyzerá tiež sľubne, som zvedavý ako sa im vydarí po príbehovej stránke. Bude plne nahovorený?
Na čo sa tešíš ty?

Re: Leto v Runescape

Fri 30. May 2014 14:27:22

Teším se na quest a Elfí město :33

Fri 30. May 2014 14:38:01

Osobně se asi nejvíc těším na quest a Elf city. Jinak ta 25% sleva se vztahuje i na bondy, takže za 5 bondů dostanete 3 měsíce membera.

Edit: Nvm, ono je to i v tom obrázku :D

Fri 30. May 2014 15:14:52

už mám ten mmb za 5 bonds :-)

Fri 30. May 2014 15:25:37

Před 2ma dny jsem proplácl bond za mmbra. Fuck me right in my ear.

Fri 30. May 2014 16:14:17

hyperio wrote:už mám ten mmb za 5 bonds :-)

Taky :)

Fri 30. May 2014 16:33:44

Nový hight-lvl boss. Jasnej BIG-UP :) Zajímalo by mě, jestli bude dropovat konečně ty chybějící 2H weapons.

Fri 30. May 2014 16:57:12

Kwaichi wrote:Navyše premuim membership, ľudia ktorí si memb aspoň rok v kuse + v letnom balíku na 2 mesiace bude skiller aura - Enlightenment Aura - aura s krídlami, raz za týžden po aktivovaní budete skillovat s double exp bonusom. Bonus bude fungovať počas leta: Jún, júl, august.

!!!!

Fri 30. May 2014 16:58:40

Hm super, teším sa na minihru ktorá bude fungovať prvý týždeň :D
Legacy mode využívať nebudem a na elf city nebudem mať požiadavky/ questy :D
Tak či tak sa teším :)