Community Chronicle – 20/03/2014

Sat 22. Mar 2014 10:10:01

Zvěřejněno na runescape.com: 20. Březen 2014 (zpoždění překladu: 2 dny)

Image
Oběžník – 20/03/2014


Přávě čtete nejnovější vydání oběžníku. Každé dva týdny vám naservírujeme nějvíce zajímavými událostmi, videi a dalším – právě od Vás, veřejnosti!

Poslední týdny byli tady u nás v Jagexu dost hektické, byli jsme na BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) v Londýně, Mod BohoJoJo převzal RuneRadio, zajímavé nové podcasty a mnoho dalšího. Je čas na připomenutí toho co se stalo a zjistit co se dít teprve bude.Ve hře

Stevie5646 – jeden z Player Moderators – bude mít 22. března v 15:00 na světě 71 – náměstí ve Varrocku velkou párty na oslavu trimmed completionist cape. Udělějte si čas a přijde s námi oslavit tento jedinečný zažitek se Steviem. Friends chat bude „RS Outreach“.

Accomplishes – pořádá soutěž na fóru o 40M. Vyhraje ten, kdo jako první do příspěvku napíše číslo, které si náhodně vybral mezi 1 – 1000. Nedělá to jen tak, oslavuje totiž 40.000 příspěvků na fóru!


Zde je forum, zkuste štěstí!


Na co koukat

Naš přítel ScapeSkill šel na hodinu zabíjet Celestical dragons a nahrál video i s výdělkem na YouTube.TheSirMikkel vytvořil fanouškovský trailer pro RuneScape. Tady v redakci se nám hrozně líbí, měli byste ho vidět taky!Chcete ještě šílenější video? Podívejte se na poslední video od Skyzah, kde strom jde na bláznivé dobrodružství.
Fórum

Používáte oficiální fórum RuneScape? Když ne, tak proč? Máme nová uvítací fórum, kde najdete vše co potřebujete vědět, podle různých kategorií, umístění a od moderátorů.


Je správný čas, začít vaše dobrodružství na fóru. Jste zváni!Fan stránky

Lunagang – úžasná fan stránka z Nizozemí pořádá Kree’Arra event. Doufají v zajímavé dropy, a event jako takový slibuje spoustu zábavy! Připravte se 21. března v 20:00 a připojte se do friends chatu „Boss LTF“ aby ste zjistili world.

Více informací naleznete zde.

CrusaderScape – chystají event „RuneScape Gathering“, kde budou sbírat fotky od hráčů.
Více informací naleznete zde.


Podcasty & RuneRadio

Naše podcasty jsou skvělé a jsou opravdu zpět. S pravidelným dvou týdenním přispíváním vašich oblíbených Jagex Modu mluvících o všem v RuneScape. Bude tam žertování, slovní střety, otázky, odpovědi, diskuze a další, vážně to nepropásněte.
Zde je naše stránka PodBean.

Zůstantě naladěni na našich vlnách. 20. března v 17:00 bude hrát Mod Jack jeho oblíbené písničky a také odpovídat na vaše dotazy.

Děkujeme za přečtění! Pokud si myslíte, že máte co přispět do dalšího oběžníku, napiště nám na: [email protected]!

- The RuneScape Community TeamPřeložil Igilien :-)

článek na runescape.com
diskuze na runescape.com
Last edited by Igilien on Sun 23. Mar 2014 9:32:17, edited 1 time in total.

Re: Community Chronicle – 20/03/2014

Sat 22. Mar 2014 15:13:23

To tretie video je fajn. Keď budeme mať niečo špeciiálne bude sa v Community Chronicle písať aj o nás :wtfhash:

Re: Community Chronicle – 20/03/2014

Sun 23. Mar 2014 9:14:47

Bláznivé dobrodružsví stromu je nejlepší :D dlouho sem se takhle nezasmál :D