Behind the Scenes - March 2014

Mon 17. Mar 2014 11:06:47

Zvěřejněno na runescape.com: 28. února 2014

Chystané updaty - Březen 2014
Březen je plně obsazený grandmaster questy a updaty které vás seznámí se Zarosem!


Mahjarrat Memories
Miniquest, pouze pro P2P

Abychom vás naladili pro velkolepý quest v průběhu měsíce, vydáváme malý update o vzpomínkách na Mahjarrat. Budete pomáhat Kharshai zjišťovat, co se událo při Mahjarratu při jeho ztrátě paměti. S novým skillem Divination (je vyžadován level 60 a questy Ritual of the Mahjarrat a Blood Runs Deep) procestujete svět odkrýváním zapomělích příběhů ze Zaroské říše druhého věku a dále. Zdravá porce XP do divination – jak bonusové tak normální a další odměny vás čekají v Freneskae v budoucnu.

Fate of the Gods
Grandmaster quest, pouze pro P2P

Tři slova: ZAROS JE ZPĚT!

V našem nejnovějším grandmaster questu se budou snažit zaroské jednotky odkrýt tajemství Brány Světa (World Gate) – brána do jiných dimenzí, poprvé použita Guthixem na začátku prvního věku. Myslí si, že se bránou dostanou do Freneskae, domovu Mahjarratu a světu, který ztratili při zradě Zamoraka.Během questu budete mluvit se Zarosem (nebo tedy co z něho zbylo) a sami se rozhodnete, zda je prospěšné ho pustit do světa Gleinoru. Quest jako takový je opravdu nabitý příběh, který odhaluje některá dobře střežená tajemství RuneScape. Budete čelit síle bohů, náročným soubojům, složitým rozhodnutím a zrádným hádánkám. Oproti tomu, prostředí questu je opravdu úchvatné a je skutečnou výzvou, abyste toho plně využili a to hlavně pokud chcete objevit všechna jejich tajemství. Quest je samozřejmě kompletně dabovaný a obsahuje několik skvělých nových zvuků, tak si pro tentokrát nechte zapnutý zvuk na plno.
Malé – ale stejně úžasné změny
Práce na sbírání dat od hráčů pomocí anket stále pokračuje a my připravujeme zlepšení, které ste si odhlasovali, to bude mít velkou a pozitivní změnu na vaše každodenní hraní.

Za prvé, uděláme spoustu změn v bance. Budete moci oblékat/sklékat věci přímo z banky, přetahovat myší věci z banky přímo do inventáře, přímo na vybrané místo. Dropování věcí přímo z banky usnadní váš jarní úklid. Toto by mělo urychlit vaše zdržení na přepážce banky a přidat spoustu času na pořádné hraní.

Za druhé, také pracujeme na nutných změnách v Circusu. Hlavními novinkami budou: zvýšené agility XP, předešlý povinný equip pro některé úkony bude odstraněn a změněn na kosmetický doplněk. Celkově proběhne v Circusu menší změna.

Jako další update by měli tento měsíc přijít změny v oblasti světové mapy (World map), přidáním textu po najetí myší a nových ikon.

Navíc budeme uvádět dlouho očekáváný bind na off-hand slot v Dungeoneeringu pro štíty a off-handy.

Také budeme přidávat možnost přispůsobit si lištu (aktuální je na obrázku pod textem), rychleji se tedy dostanete kam potřebujete a bude i možné si udělat lištu podobnou, jako byla před RS3, počkejte si až to za pár týdnů vydáme!


Image


Solomon’s Store

Budete si moci osahat spoustu nových věcí v Solomonové krámku tento měsíc, nová křádla, drakefire warship, divination animace a několik nových outfitů.


One of a Kind vs Revolution

Omlouváme se, že sme nezvládli vydat One of a Kind v únoru. Jak říkáme, chceme questy jen tak dobré, jak nejvíce mohou být, takže sme se rozhodli prodloužit jeho dolaďování do detailů o pár týdnů. Zasekli sme se na pár vylepšeních combatu, hlavně na novém Revolution mode, který vám umožní automaticky používat basic ability abyste měli více času na chatování a relaxaci. Zkuste to nyní, pokud jste to ještě něudělali.

Bavte se!

- Mod Mark

Co znamená "Chystané updaty? wrote:Co znamená „Chystané updaty“?
Chystané updaty jsou projekty, které bychom chtěli uvěřejnit v daném měsíci.
Ale je to pouze plán – ŽÁDNÝ SLIB – že jednotlivé uvěřejněné updaty budou vydány.
Přeložil Igilien :-)

článek na runescape.com

diskuze na runescape.com
Last edited by Igilien on Mon 31. Mar 2014 8:32:43, edited 4 times in total.

Re: [NEWS] Behind the Scenes - March 2014

Mon 17. Mar 2014 17:44:44

pěkné super... na tu banku se velmi těším, hrozně me to štve se oblíkat v invu... ještě by mohli vylepšit store v sumoning nosisich... treba v yakovi..kdyz clovek vezme stejny item, treba food, tak se to bere ze zacatku, a pak ti misto fooda chce ulozit dropy, da se to na zacatek, ale pri rychlem take bob naprimklad kdyz tankuju a dostavam vice ne zsem rpedpokladal a nemam tolik fooda v invu vezmu ty dropy.. :D chtelo by to, ze bych si mohl vzit food treba od spodu dat tam dropy/poty co padnou enbo tak a food by bylo porad prvni vec pri take bob...

Re: [NEWS] Behind the Scenes - March 2014

Mon 17. Mar 2014 20:49:53

Tak s familiarama je to ještě horší než s bankou..

Samotný summoning sem robil jen přes inventář, protože brát si o 5-10ks ingredients méně do yaka a pak na 3krát nebo 4krát překládat mezi yakem a invem spíš zabíralo čas - v případě že nebylo lepší vyrábět scrolls (mám dojem, že to byl geyser titan) ..

takže taktéž doufám, že do toho zapojí i familiary apod. :)