Chaos Elemental - 10.8.

Mon 11. Aug 2014 15:59:59

OSRS Chaos Elemental Result

Takže odchod mal byť o 17:00. Ja som tam bol už na 16:45 aj z banbulov :) čakali sme tam dvaja už som myslel že nikto nepríde ale nakoniec prišlo ešte pár ľudí. Asi o 17:05 sme vyrazili z Edge pomocou páky k chaos elementálovy padol ako nič a prvý drop som získal ja :)
Image

Worldy sme nehopovali čakali sme na respawn na worlde 373 zabíjali sme ďalej a druhý drop som získal o5 ja. Keď sme čakali na 3tí respawn v castle vedľa nás sa objavili 3 biele bodky na minimape .. :D tak sme naprv sme ich sledovali či pôjdu po nás. No zatiaľ sa tak nestalo asi nás tam ccheli lurnuť pretože jeden z nich vyšiel von a tý dvaja mu zatvárali dvere a jeden z nich (126cmb) písal : Free kill for u . Potom sa zjavil Chaos elemental a zabili sme ho, tentokrát dostal drop Many. Potom po 4tom respawne sa o5 zjavili biele bodky na minimape bežiace na nás. Loudlol dostal hneď kill pretože nanho nabehli 3ja alebo 4ja pkers 90-126cmb .. (prepáčte ale z tých pk nemám screens nejak som to nestíhal) hned ako zabili laudlola som si nasadil D Bolts(e) 1x som vystrelil, hneď na to som si išiel zapnúť Protect item no bolo neskoro bretože som dostal 3xhit okolo 30.. bola to škoda Lostol som Fury další sa tam ostali biť, Manazer zabil jedného z nich a utiekol ostatný tam Položili svoje životy :D. Potom ma to tak nažhavilo že som zahlásil že náš event sa mení na Pk Event .. v edgeville sme sa pripravili a šli sme o5 ku Castle.
Image

Boli sme 5ti pretože tribulus niekde zmizol :( . V Castle nebol tak sme tam hopli na niekoľko worldov. Na jednom sme stretli nejaky low cmb tak ho banbule zničil ale nemal žiadny drop :) . Tu je dôvod prečo bude TS vždy! boli sme na jednom w a nikto nikde nebol ja,manazer a loudi sme isli k chaos elemental či ho niekto nekilluje ale nikto tam nebol tak sme povedali ze ideme iný v no Banbule z loudlolom ostali na tom istom .. keď sme sa mi 3ja prihlásili na iný w hneď sa objavilo v CC : Tu suuuuuu alebo niečo podobné tak sme hneď išli ten w ale už ani neviem kto tam bol dead a kto žil z nás :D viem že ja manažer a loudi sme sa pustili do nich . 126tka nám zdrhla ale mala na mále .. ale zabili sme 97čku :). Išli sme rebank a vrátili sme sa ale v castle nikto nebol ani po niekoľkých zmenách worldu. tak sme sa vydali na Cestu wildom:
Image

Nikto nikde nebol až na Green drags tak sme ostali tam asi 20minút a stále sme menili wolrds no po čase sa to tam vyprázdnilo. Loudi tam zabil asi 2ch ľudí a banbule mal trochu smolu pkoval sa z jedným , ten druhý mal trochu HP a dal banbulovy Tb a portol sa :D Chudák banbula :D :D potom sa loudi od nás odpojil pretože išiel už preč a manazer povedal že ideme ešte skúsiť ku Kbd tak sme išli Ja , banbule, Manazer. nikto tam nebol tak sme išli trochu zabíjať Chaos Fatatika
Image

Dali sme asi 3ch a potom banbule killoval jedného. povedal som že ten kill a ideme preč ale ..... :D nevyšlo to skôr ako ho zabil sa objavilo asi 5pkerov 100+cmb banbule sa bil z nejakou 76cmb + -, manažer začal hneď utekať a chvála bohu ušiel a banbulovy sa taktiež podarilo prežiť no ja som tak dobre neobstál hneď jak som zbadal biele bodky na minimape klikol som preč nech uteká no mal som barrage a už sa utekať nedalo :D -.- mal som smolu že sa do mňa pustil týpek vo full Ahrime 124cmb. ostatný mali len mystic a menšie cmb. Jedna nevýhoda bola že som mal posledného Sharka. a Tak som gfol :) Chcem sa poďakovať všetkým ktorý boli na tom evente až do konca :3 (aj tým čo len zo začiatku) :) Bola to sranda :D aj za cenu Fury!! :O :D

Zúčastnený:

I Am Cicu
Pan Manazer
Loudi
The B4nbule
Loudlol
Tribulus92

Re: Chaos Elemental - 10.8.

Mon 11. Aug 2014 16:15:56

Super result, akoby som tam bol. :wtfhash:

Mon 11. Aug 2014 16:22:56

Matonym wrote:Super result, akoby som tam bol. :wtfhash:

Dík :3 :D

Mon 11. Aug 2014 21:16:51

Nice recap :)

Tue 12. Aug 2014 9:16:51

Pekne, pekne :D

Tue 12. Aug 2014 12:21:06

Pěkný result, Manazer bude asi charakter :) Jediný, co jsem se o něm dozvěděl je, že je největší combat a umí utíkat.

Tue 12. Aug 2014 17:17:00

DZ ho to asi naucil :)