[OSRS] KQ event result!

Sat 02. Aug 2014 18:28:10

KQ result

Úkol zněl jasně - V sobotu se jde zabíjet brouk! Plánovaný odchod ze Shantay pass byl v 17:00 a již v 16:40 se ke mě do Shantay začali scházet první účastníci. Nejdříve byl trošičku zmatek v tom, kdo vezme druhý rope, protože ho vzali 4 najednou, ale nakonec se to pořešilo a šlo se jen se dvěma =D. Hodiny ohlásily 17:00 a tak jsme vyrazili.
Image

Tfuj, to je ale vedro v tý poušti co? Šup rychle do díry k broukům, kde je alespoň trochu chládek. Ani jsme se nestačili rozkoukat a první brouk dole ;)
Image

Po prvním killu jsem navrhnul, že by jsme mohli hopovat, protože ten respawn není zrovna ideální, ale tak když ne, tak prostě ne. No co si budem povídat .. po pár killech na to přistoupili i ostatní a tak se hopovalo :D. Jelikož brouček byl tak trochu agresivní, muselo se re-bankovat. Celkově jsme dali tři tripy a tohle byl nejlepší drop, který ukořistil Dreik88.
Image

Event hodnotím za zdařilý, ikdyž mohlo padnout D chain. Hodnotím to takhle, protože se mi líbila po dlouhé době docházka ;)

Účastníci zájezdu: Dreik88, I am Cicu, Mates80, The B4nbule, Pan manazer, Ykulx, Ladiosos a moje maličkost

Re: [OSRS] KQ event result!

Sat 02. Aug 2014 18:54:07

Krásně napsaný cagas :cry:

Sat 02. Aug 2014 18:56:42

arwayk wrote:Krásně napsaný cagas :cry:

a co tak smutně? Ještě jednou se omlouvám za kick! :oops: :D

Sat 02. Aug 2014 19:54:45

vypada to skvele a muselo to byt skvele..! Skoda, ze jsem nemoh :(

moc se mi libi, kolik lidi prislo ^^

Sat 02. Aug 2014 20:33:16

Vyzerá to tak, že to bol zábavný event. A ešte aj pekne spísaný result. Normálne som sa do toho vžil :D

Sat 02. Aug 2014 20:39:41

Nice, vyzerato ako super event. Trochu ma prekvapilo, ze ste sli zrovna KQ ale preco nie #GS

Sat 02. Aug 2014 20:57:49

Pekný result, vyzerá to na vydarený event.
Ale s mojimi osrs lvls by som sa k vám pridal len ťažko :p

Sun 03. Aug 2014 20:07:45

Super, vypadá to, že jste se docela dobře bavili :) já původně chtěla jít taky, ale pozapomněla jsem na fakt, že tu budu mít přítele. Tak příště :)