Kbd result

Mon 21. Jul 2014 19:01:15

KBD Result

Takže odchod bol plánovaný na 17:00 ale skoro všetci sme tam boli už na 16:58. Ja som tam prišiel z Carbonom asi tak na 16:50 + - pretože Dede svk sa na nás chystal aj z teamom aby nás pkol. Osobne mi to vravel asi tak 3 dni pred Eventom. Tak sme sa dohodli z Carbonom ze on skôr ako vyrazíme z Edgevile pôjde omrknúť situáciu do wildu. Potom som od neho dostal Pm že vo wilde na nás nikto nečaká tak som povedal všetkým nech sa pripravia zatial čo ja som bol na cigu :) vrátil som sa asi o 17:06 a vyrazili sme. Carbon bol náš vodca :D. Keď sme dorazili ku KBD tak dostal hneď kill pretože nás tam bolo veľa tak sme začali Hopovať worlds .. jediný problém bol v tom že nebol každý na TeamSpeaku takže niektorý v tom mali chaos a nevedeli kde je kto na akom worlde. Tess to vzdala ako prvá pretože nechcela hopovať :/ bola to škoda no. Potom sme sa nejako dohodli ze budeme na 1 worlde všetci ale aj to bol problém pretože nás bolo príliš veľa. Tak dal ladiosos návrh nech sa rozdelíme na 2 skupiny. Tak sa aj stalo jedna skupina išla na w 376 a druhá ostala na w 377. Bola to celkom zábava, akurát že dropy neboli nič moc extra jedine Pan Manazer dostal Kbd head. Tento Event hodnotím asi tak na 8/10 pretože to bolo celkom chaotické zo začiatku :D ale potom už to bolo v pohode, a tak isto kvôli tým dropom :D
Takže sa chcem poďakovať všetkým ktorý ste prišli :3

Zúčastnený

Carbon569

Pan manazer
Cool 0wnz U
Tesseria
K U B 0
Ladiosos
Rip Mates80
ykulx
Prdelnivyter
The B4nbule
a ja - I Am Cicu

Re: Kbd result

Mon 21. Jul 2014 19:54:40

Fajn účasť, určite nezabudnite započítať aktivity body do ranking systému, pre tých čo prišli :)

Nabudúce robte aj screeny, nech sa je na čo pozerať :wtfhash:

GJ.

Re: Kbd result

Mon 21. Jul 2014 20:17:33

Hehe, pěkný event. Jen není na co koukat :/