KBD Result!

Sat 28. Jun 2014 12:02:44

Plánovaný odchod byl v 20:05, ale čekalo se ještě na Sajziho, takže se vyšlo asi v 20:10. Vedl nás Khughy, který v poslední době KBD často zabíjí. Nápad dobrý, ale provedení na .. (=D) ancient teleporty nás nechtěli portnout tam kam jsme chtěli, takže jsme asi po 10. pokusu o teleport dospěli k závěru, že půjdeme po svých z lvl 35. U brány před kbd na nás zaútočili dva pkeři, byl by to dobrý kill, kdyby všichni zbabělci neutekli ke kbd (=D =D). No Littlerock byl jejich obětí (pokud teda nepotkal někoho jinýho) prostě zařval. Předem bylo domluveno, že budeme hopovat světy 335 a 336 skrz respawn. Šlo to v pohodě dokud Manažerovi nepadlo elite clue a půlka z účastněných ho začla nenávidět =D. .. ne půlka ne, jen Khughy =D. Vše probíhalo v pohodě, ale přecejen to chtělo zlepšit ten respawn -> let's go w1. No nebylo to o nic lepší, takže zpět 335, 336. Postupem čase docházely zásoby a tak někteří z nás museli bank. Když jsem já v edge bankoval, zdravila mě tam Tess a snažila se mě ozářit nějakou radioaktivní koulí z alchemie. Hurá radioaktivita pomohla! Nabírám nový inv a v chatu Carbon s Khughym spammuji "vissageeeeeee". Nejdříve jsem nevěřil, ale ono to fakt padlo! :) Po dlouhých a dlouhých spammech o vissage se Khughy rozhoupal a z vissage udělal dfs, aby to mělo větší cenu. DFS bylo prodáno (nebo nás Khughy vyplatil teď nevím), ale každý dostal krásný split 3,6M :). No event hodnotím 7/10 za malou účast, ikdyž to asi dělal den/čas.

Vrahouni:
Sqscagas
Mr Khughy
Pan manažer
Carbon569
The iwina
Sajzi24

.. a teď netuším jestli Littlerock ještě přišel, protože jak se pořád hopovalo, tak nebyl moc přehled o tom, kdo tam je a kdo není :).

Těším se na další eventy, například dnes na Bandos ve 20:00! see ya

Re: KBD Result!

Sat 28. Jun 2014 12:19:32

Se divím, že se vás v pátek večer sešlo tolik :lol: Každopádně gratuluju, 4 míče potěší. A kde sakra vznikl ten paskvil vissage? -_-

Sat 28. Jun 2014 17:04:30

vy sviňa :D :D :D

Sat 28. Jun 2014 17:19:40

Yeah, visage byla super, v první chvíli jsem ani nevěřila, že vidím dobře :D

Původně chtěl Khughy dělit mezi nás tři, co jsme tam zrovna byli, protože ostatní bankovali, takže jsem dostala split 7,5m, nicméně pak jsem ho vrátila, aby se to mohlo rozdělit mezi všechny. Jsem hodná, co? :D

Sat 28. Jun 2014 17:49:14

o ten pk team by som nieco vedel ;)

Sat 28. Jun 2014 18:31:55

M I C H A L wrote:o ten pk team by som nieco vedel ;)

divim se ze sem jeste neco pises chovas se jak decko kdyz zabijis aji addu kdyz dela rc asi ti ta hra hodne vlezla na mozek nekdy bys mel jit ven se provetrat jinak te asi odvezou :akon:

Sat 28. Jun 2014 18:34:37

Mates80 wrote:

divim se ze sem jeste neco pises chovas se jak decko kdyz zabijis aji addu kdyz dela rc asi ti ta hra hodne vlezla na mozek nekdy bys mel jit ven se provetrat jinak te asi odvezou :akon:

:fegsmile:

Sat 28. Jun 2014 23:22:27

OSRS nehraji, ale za ten drop to musel být parádní event :) Tak to má být :)

Sun 29. Jun 2014 14:48:00

Mates80 wrote:

No tak, to bych už neřešil, co bylo, bylo