Jak by šla vylepšit příští pk?

Mohli bychom nekoho zabit.
1
10%
Mohli bychom urcit jednoho leadera (3 jsou moc)
6
60%
Stream by sel vylepsit poutavym komentarem Cagase
3
30%

Total votes : 10

[RESULT] Wild Hunt 15.03.2014

Sat 15. Mar 2014 23:09:27

Image

Chybela jakakoliv organizace, sice jsem nebyl na ts, protoze ho proste nerozjedu, ale myslim, ze jsem o moc neprisel.. max tak o par blow upu a Michalovy proslovy :D

To, co vidite nahore, je nas jediny kill :D

EDIT : ktory si chcu pozret cely zaznam pk tripu moze sem

http://www.twitch.tv/csf_rs/c/3892508

Len zo zaujimavosti, klan co nas na konci zabil bol Ancient fury, co bol pomerne silny klan a nie v plnej sile, tu maju aj screeny z ,,akcie,, http://ancient-fury.com/Forum/index.php?/topic/25931-saturday-ft-cuvrrot/

(Na jednom screene je vidno, kto lootol Intiera/Marka)..

Event hodnotim ako velmi zly , 1/10 za ten jeden ,,uspesny,, kill.

Re: [RESULT] Wild Hunt 15.03.2014

Sat 15. Mar 2014 23:22:42

YOLO

clovek zvyklej ze je 120+ tak tam nabehne do clanu a uvedomi si ze neni ani 100cb tak to se pak tezko tankujou 120+ se 70 def :D leading jako spatnej no horsi jsem asi nezazil :D

Sat 15. Mar 2014 23:32:49

Keď sa ide wildy treba s tým počítať že tam môžu ostať všetky items čo beriete so sebou. Tým sa riadim aj na starom rs aj na RS3.

Bola zábava, škoda že som nevidel viac akcie z nových Bossov n ačo som sa najviac tešil. Prečo ste sa rozhodli nakoniec pre PK?

Sun 16. Mar 2014 0:26:45

Kwaichi wrote:Keď sa ide wildy treba s tým počítať že tam môžu ostať všetky items čo beriete so sebou. Tým sa riadim aj na starom rs aj na RS3.

Bola zábava, škoda že som nevidel viac akcie z nových Bossov n ačo som sa najviac tešil. Prečo ste sa rozhodli nakoniec pre PK?

Leading byl fail je treba urcit pro priste jednoho leadera co bude vest akci a ne furt menit kdo to bude leadovat. Jinak boss mi pripadal dost silny a daval celkem na frak, dali jsme 2 a byli jsme out of food. Jelikoz jsme teda byli wild rozhodli jsme se zkusit neco zabit :)