Nezvanyhost

Wed 16. May 2018 11:15:26

1. Ja a Runescape:
RuneScape som začal hrávať už veľmi dávno, pamätám si že to začalo asi v 3. alebo 4. triede(2007-2008) na základnej škole , keď to tam hrali starší chalani, skoro všetci sme boli totálne mimo z tej hry, bolo to super, aj keď tipujem že skoro nikto sme tomu poriadne ani nechápali, ale neskutočne nás to bavilo.. Ako tak čas plynul , mal som aj pauzy , niektoré boli kratšie a niektoré dlhšie.. no a keď sa tá hra už pomaly ani nepodobala tomu čo predtým bola (koniec 2011-2012) tak ma to prestávalo baviť .. A potom prišiel koniec, EOC(end of childhood :D )
Oldschool som začal hrávať tak pred rokom a pol ale tiež som mal za ten čas pauzy, najviac mi chýbala sk/cz komunita .. spoznal som dokopy tak jedného čecha a dvoch slovákov , ale nikdy ma nenapadlo skúsiť pozrieť niaky sk/cz klan:..

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Pre-eoc som bol v niakom sk/cz klane, neviem už presne názov , ale viem ze tam bol aj charon-exe, ktorého som teraz skúsil zadať do googlu :D , či mi ukáze stránku toho klanu , ale namiesto toho mi ukázalo ze je v tomto :D..

3. Ja v reálnom živote:
Volám sa Roderik(kľudne stačí Rodo :D ) mám 20 rokov, som z Trenčína a študujem na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Trenčíne. Tento rok maturujem.

4. Ja a môj voľný čas:
Už dlhšie sa venujem cvičeniu, ale poslednú dobu som to začal brať naozaj vážne, spoznávať to všetko, čoho je ľudské telo v spojení s cvičením a zdravou stravou dokázať je proste nádhera ;) .. Jednoducho povedané,Hrazdy a fitko, to je to, čo mi stačí ku šťastiu ;)

Re: Nezvanyhost

Sun 20. May 2018 9:18:13

Ahoj, tak přeji ať tu maturitu dáš v pohodě.
Orivin