Vexlak

Tue 27. Mar 2018 13:57:15

1.Runescape a ja:
Síce som sa do sveta Runescape dostal len pred týždňom, no pochytilo ma to viac ako hocičo iné, je to veľmi výnimočná hra :D, Volám sa Vexlak, hrám osrs, a včera som sa oficiálne stal mmb. Ide to so mnou pomaly no isto !. Rád objavujem nové veci a zaúčam sa rôznym aktivitám v hre. Za každú pomoc som veľmi vďačný.

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Kedže som spomínal že Runescape hrám týždeň, tak žiadne zážitky a bohužiaľ ani friendov nemám, ale bol by som veľmi rád, ak by sa takáto možnosť naskytla a o pár mesiacov budem písať svoje kráse zážitky :D. K tento komunite som sa dostal cez google "osrs cz/sk."

3. Ja v reálnom živote:
Volám sa Daniel, mám 19 rokov a študujem na strednej škole na bilingválnom Gymnáziu. Tento rok Maturujem. Pochádzam z východného Slovenska

4. Ja a môj voľný čas:
Kedže chodím na bilingválne gymnázium tak sa rád venujem jazykom ako je Angličtina či Nemčina, Takisto rád pozerám seriály typu Narcos, Stranger Things, Atlanta, Rick and Morty a iné :). Rád chodím na turistiku, alebo sa rád kochám výhľadom na hociakú krajinu.

Na záver by som chcel dodať, že by som veľmi rád vstúpil do vašej komunity, a spolu s ňou rozvíjal svoj skill v tejto hre. :akon:

Re: Vexlak

Tue 27. Mar 2018 16:22:40

Ahoj, vitej u nas. Pokud hrajes OSRS tak se klidne pripoj na "csfo" clan chat ;) Podle tveho nicku usuzuji ze mas rad merchanting? 8-)
Jinak nas najdes i na nasem Discord channelu. Odkaz na nej najdes na strance uplne vlevo nahore. Preji prijemny den.

Tue 27. Mar 2018 19:21:06

Samozrejme, už som aj v chate aj na discorde. Máš pravdu mám veľmi ! :twisted:

Sun 20. May 2018 9:20:28

Hodně štěstí u maturity :-)