fifo33 - oldschool

Tue 17. Oct 2017 12:19:06

Zdravim. RS som zacal hrat este niekedy v roku 2005 a zotrval som cca 2-3 roky a pred par mesiacmi som vstupil opat do tej istej rieky :D Zistil som, ze sa za dobu toho dost zmenilo hlavne to, ze vzniklo RS3 kde mi ostala uvaznena postava z osrs (fifo33) a tak som si zalozil novu tiez s nickom fifo33 v obnovenom osrs a zatial ma to celkom bavi. Samozrejme moj pristup k hraniu je uplne odlisny (cas, ine zaluby) ako v roku 2005 (mal som 18), ale vzdy ked sa najde trochu cas tak si rad na chvilu zahram. Je to navykove ako kedysi :D S povodonou postavou som zazil velmi dobre casy z pohladu cz/sk komunity. Zucastnil som zrazu v prahe (mam pocit ze to bol vobec prvy zraz cz/sk komunity), bol som moderator vtedy najvacsieho cz/sk fora (meno si nepamatam), bol som v klane ktory tusim zalozil tonorx. Z ludi s ktorymi som hraval a pamatam si este mena boli keram, blade, anch, rorr dzirr (zizelevak), tonorx, slovakia, king axeoth (alebo tak nejak :D), aaron. Neskor z fora sme presli na irc kde to zilo a bola vzdy sranda, postupne ako do hry prisiel klanovy chat tak irc upadalo, odislo par ludi s ktorymi som hraval a s upadkom povodnej komunity som skoncil aj ja. Moc neverim, ze tu objavim niekoho z byvalych hracov, ale ak ano tak by ma to potesilo.

Re: fifo33 - oldschool

Tue 17. Oct 2017 17:30:25

Vitaj :D

Ak navštíviš "csfo" clan chat na Oldschoole tak možno na niekoho zo starých čias natrafíš :D

Alebo na rs3 clanchatoch: "Czechoslovak Forces" "cz sk Lionhearts" "rskocz"..

Re: fifo33 - oldschool

Thu 19. Oct 2017 9:47:53

Vitaj :D