zdravím vás

Thu 19. May 2016 22:55:58

Zdravím vás všechny moje jméno je Jiří a RS jsem 9 let +- nehrál moje paměť už tak dobře neslouží :D ale vždycky mne to k RS táhlo zpátky a vždy bude přece jen je to mé první MMO. :)

1. Ja a Runescape:
Můj nick SasameFuuma a vlastním Memeber ohledně Achievements vím co to ve hrách značí ale nevím co to značí zde na stránkách. Moje oblíbená aktivita je Mining jsem rozený horník :D
no a můj nejlepší zážitek je když jsem vždy se svoz základo školskou partou nalítly někam kam neměly a pak to blbě dopadlo a druhý zážitek když sem naletěl Scammerovy.

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Přátele no tak na nicky si opravdu nevzpomenu. Clany a jiné Komunity jsem nehrál spíš jen v uzavřeném kroužku s přáteli. CSF už jsem někdy někde o nich slyšel ale nevzpomínám. prostě hledal hledal a hledal :D .

3. Ja v reálnom živote:
Celé jméno je Jirka Hradecky a můj věk je 23 let. Zaměstnání jsem Skladník u Firmy Faber Castle nevím zda firmu znáte ale vyrábí Tužky/Fixy a tomu podobné.Rodina :D no pocházím z Lesbické rodiny moje Matka se prostě dala na ženy :D takže řečeně znám Lesbiček tolik že to není ani možné. Bydlím ve sklepě hraji si na Bada bundu ze ženatého se závazky ne kecám jen už sem to nezvládal s novou přítelkyní mé Matinky jinak pocházím z Jižních čech.
můj malý mazlík je Nelinka yorkshirsky terrier je jí 15 let a je furt mladá a plná života i když nemá zoubky :) a občas zlobí schová boty nebo ovladač že si ji nevšímám ale i tak jí mam rád.
škola něco co nikdy nebu zděleno veřejnosti :D

4. Ja a môj voľný čas:
moje záliby hmm to je anime poslech hudby 80s 90s. koníčky studování Japonského jazyka a sledování pořadů o starých civilizacích. čemu se věnuji :D to bych taky rád věděl a co se týče sportu baví mne hrát basketball a to je tak asi vše. moje oblíbené jídlo špagety :D a zeleninový salát a nesnáším játra :) no myslím že to snad stačí už mne bolí hlava jak tu přemýšlím co vám napsat ale pokud by ste něco rádi věděli nemam problém a rád vám zdělím co a jak se má :)

PS: snad se vám to bude líbit nikdy se mna toto nebyl

Re: zdravím vás

Thu 19. May 2016 23:17:12

Text je trošku hůře stravitelný, nicméně vítej. Já tady tomu šéfuju a můžu ti zaručit, že o tebe bude dobře postaráno. Kdybys potřeboval nějaké peníze, tak Kunček snad něco zasponzoruje ze svých fondů.

Fri 20. May 2016 0:09:33

Vítej!

Sat 21. May 2016 7:56:49

Ahoj, navat k RS po tak dlhom case? To by ma zaujimalo ako si si na RS po tak dlhom case spomenul, resp. co ta k tomu viedlo. Este pred RS som hral par inych MMO, ale na ich nazvy si uz ani len nespomeniem.Vratil si sa na OSRS alebo RS3?

Ako skladnik by si nam mohol sem tam prepasovat nejaku tusku zadarmo, co povies? :p

PS: Hygera ignoruj, trepe 2 na 3 ako vzdy.

Sat 21. May 2016 16:48:12

Zdarec, jen pro příště to trošku lépe napsat nedá se to číst chvílema.

Sat 21. May 2016 20:29:07

Kwaichi wrote:Ahoj, navat k RS po tak dlhom case? To by ma zaujimalo ako si si na RS po tak dlhom case spomenul, resp. co ta k tomu viedlo. Este pred RS som hral par inych MMO, ale na ich nazvy si uz ani len nespomeniem.Vratil si sa na OSRS alebo RS3?

Ako skladnik by si nam mohol sem tam prepasovat nejaku tusku zadarmo, co povies? :p

PS: Hygera ignoruj, trepe 2 na 3 ako vzdy.

Haters gonna hate, Kunček jede v nepravostech a ty to víš :P

Sun 22. May 2016 11:47:45

Vitaj :)

Thu 26. May 2016 21:28:47

no na vzpomenutí na rs nebylo zas tak těžké bavil jsem se o black desertu s lidma co jsem hrával RS a tak nějak někdo hodil vzpomínku na Runescape a nejak se to rozjelo tak jsem si řek že se k tomu vrátím :) testoval jsem Oldschool ale co tam jsem si řekl tak jsem sel na RS3 a tužky :D mohu dát je jich tam určitě dost