Qwell

Thu 14. Apr 2016 16:02:50

1. Ja a Runescape:
Zdravim, znát mě můžete pod nickem Qwell10 (ikdyž asi pochybuju :D) Nepamatuju si přesně kdy jsem začal hrávat RS, ale je to tak cca 8-9 let nazpět? Sám nevim vubec. Momentálně plánuju comeback tak po 5 letech a v RS3 se maličko ztrácím, ale snad se do toho dostanu.

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Jeden čas jsem hrával s klanem NK a chvilinku i tu na CSF, ale hrával jsem spíše s kamarády než takhle s celou komunitou nebo jak bych to řekl. o CSF jsem se dozvěděl už před hodně lety. Tudíž jsem se mrknul jestli ještě existuje a vidím tu ještě malou snahu o přežití tyhle komunity tak jsem se rozhodl že se zapojím.

3. Ja v reálnom živote:
Mé cněné jméno je Mihal, je mi 21 let a momentálně makám ve fabrice Toma natura kde se vyrábí (to asi není to správný slovo :D) pramenitá voda (možná znáte z reklamy která, neni to tak dlouho, běžela v TV). Neplánuju tu zůstat dlouho, jsem tu jen než dodělám maturitu (byl jsem hajzl a nechodil do školy - jednou jsem prolítl z důvodu vysoké absence) a pak bych nejradši někam do zahraničí. Nejradši bych do Kanady, ale pro začátek je to asi velký sousto, takže nejdřív asi VB nebo tak něco (hlavně abych se rozmluvil a měl s tím už nějaké zkušenosti). Tudíž AJ mi nedělá potíže a rád koukám na filmy v originále (resp. v AJ). Z AJ jsem odmaturoval za 1 a to jsem se na to ani nekoukl :D. Doufám že letos teda dodělám maturitu z oboru cestovní ruch (jdu na druhý pokus za pár dni, tak mi drže palce :D). A mohl bych psát dál a dál ale upřímně už se mi nechce :D samozřejmě pokud se chcete na něco zeptat tak nemám problém odpovědět :)

4. Ja a môj voľný čas:
Moje koníčky? Bývala to posilka na prvním míste po dobu asi dvou let, pak jsem nějak zlenivěl a na další dva roky jsem na to sr*l, ale plánuju zase začít, už mám permici do posilky, proteinak a gainer a kreatin, ale ten zatím neuživám. Dále je to ted BMX, kdo se aspon trochu vyzná tak ze starýho GTčka jsem si sestavil sám komplet jiný kolo z komponentů jako Federal, Eclat, WTP takže teĎ šupa :). Celkově jakýkoliv sport mě baví (nejvíc asi fotbal, pinec, basket a občas to proložím tenisem) až teda na zimní sporty, ty nemusím, ale na hokej se podívám rád.

Toť něco málo o mě, zduř

Re: Qwell

Thu 14. Apr 2016 16:58:41

Hoj, vitaj :D

Dojdi na cc 'Czechoslovak Forces'. :)

Fri 15. Apr 2016 18:52:56

Ten nick mi něco říká, ale jistě to nevím ;)

Sat 16. Apr 2016 1:23:13

Na cc uz jsem byl tak hodinu co si tam byl i ty, ale porad tam nemuzu psat. Nemel jsem ti ani jak napsat. Pokud jsem mel neco udelat tak se omlouvam, ale cc znam jen z dob minulych a jestli to uz funguje jinak?... :D
Btw zije to tu vubec? Chodi se na nejaky eventy? Jak castou jsou cca? :)

Sat 16. Apr 2016 17:29:51

Ak si na clan chate guest tak píšeš pomocou troch lomiek: ///Cus, jak sa mate?

Ak si člen clanu, tak len pomocou dvoch a na friends chat ti stačí len jedna lomka.

Žiadne pravidelné eventy už nemávame, občas sa zájde na nejaké MH, ale len v menších skupinkách - nedá sa to nazvať eventom. Jo a CZ/SK komunita máva zvyčajne raz za pol roka real-life event v podobne stretnutia (zvyčajne v Brne, ale bolo už aj v Bratislave).

Sat 16. Apr 2016 20:03:51

Ahoj Qwell vitej zpatky :)

Sun 17. Apr 2016 21:26:31

Hoj, Qwella si trochu este pamatam.

Na BMX skaces aj dake triky? Mohol by si hodit fotku ako vyzera bike. Z popisu vyzera fakt namakane :p

GL na maturite.

Mon 18. Apr 2016 10:47:08

čus :)

Sat 23. Apr 2016 11:21:54

Ahoj, vitaj späť :)