Dirtyna - hlavne pre Old School!

Fri 18. Mar 2016 23:01:03

1. Ja a Runescape:
Ahoj volám sa Miriam Maeanias Malherbe Larez (pokiaľ vás moje meno zaskočilo) narodila som sa v Belgicku a mám 30 rokov. Runescape hrám od roku 2006/7,
môj otec je Belgičan a matka Slovenka, to je dôvod prečo ovládam SVK/CZ reč (ako tak) hh. V Runescape som sa volala Dirtty game 2006+, Dirtyna 2011+, Miriam Larez 2012-13, Lady Snooper 2014-15 a napokon THE INDOR 2015-16 (dnes v RS3), dala som si akože drsne meno lebo ma
nechceli brávať amíci na Boss Hunting :D :D...
K Runescape som sa dostala ešte na základnej škole v Belgicku asi tak ako každý iný v tej dobe :). Neskôr v roku 2008 som odišla študovať na Slovensko, Farmaceutológiu do Bratislavy. V tej dobe som spoznala Elektrika v RS a neskôr aj osobne.
Bola som niečo ako NERD...on bol member a ja som mu zbierala F2P limpwurty čo dropovali Goblini pri Craftguilde :D. Tak som sa pomali prepracovala na spolupracu s Elektrikom ďalej, či web, súťaže a nápady...Neskôr som spoznala
kopec super ľudí a dufam, že mnoho z nich na mňa nezabudlo. Pár ich vymenujem -> Iwina, Majak Cunak, Banikovec, Bednicka, Konizoubek, (Zump is Back -> Bol moja prava ruka asi 3 roky na RS na youtube mame kopec videos) dalej, Wotnel,
Windors, Leanka, SkillerCons, Devil Cz, Jax P, Kiko05 a samozrejme nemôžem zabudnuť na môjho macka Catmam1 <3 a ďalší na ktorých som už behom rokov "nehrania" zabudla (sorry). Za tento SVK/CZ comeback ďakujem Iwine (The Iwina), že mi povedala, že existujete (HYPE!) Otázka prečo som prestala hrať je jednoduchá
a pri tom zložitá. Má to viacej dôvodov. Pár ich vymenujem.
1 - V roku 2011 som mala bank value ca 350B, pre nováčikov fun pre tých čo si ma pamataju vedia. V g.e. som točila denne 8-16B profit. (Kto by chcel vidieť môj bank foto z roku 2011 najde ich na mojom starom Facebooku -> Miriam Maeanias Malherbe Larez (áno na foto som ja a old schooleri ma poznaju aj zo skype) no HYPE!
samozrejme, že ma hackli a scamli na sklonku roku 2011/12 o všetko :D...aj Zump is Back..hackli v ten istý deň. Skončili sme s RS naraz...
2 - Elektrik clan chat bol dôvod, prečo som sa ešte k hre vratila a ostala v hre...Elektrik ma chcel stále upáliť na hranici a Catmam1 mi chcel stále dať kosť do vlasov a volať ma Wilma Flinstonová...Iwina makala Mining a Zump Pkoval vo wilde, časom znovu:P A kopec iných spomienok čo ma vždy vratili na monitor k hre.
3 - Bola som pro Graf Checker v G.E. 75% SVK/CZ snipovali čo som im poradila a na 95% zarobili vždy...spomínam si na čas, kedy som pozerala na bank pin 4-6 hodín po Log in do hry len aby som všetkym poradila a odpisala alebo len tak pokecala a bez 1 exp sa odhlasila po tolkých hodinách! To už asi v dnešnej
dobe nejestvuje...neviem..pride mi to, že všetkym ide len o exps v dnešnej dobe alebo o money making :).
4 - Po hacku ma naspäť na nohy postavili priatelia z RS, menovite na začiatku tohto "RS životopisu". Ďakujem. Znovu som začala Snipovať G.E..po 2 mesiacoch som mala späť všetky P hatky atp. avšak časom odchadzalo stále viacej friends.
5 - Dôvod prečo som ostala boli stale priatelia, tí, ktorý ostali aj po všetkých tých UPDATES! Kedysi to bolo uplne inak ako teraz. Kto hral v rokoch 2007 - 2011 ten to chápe.
Neskôr asi v roku 2012 som s RS skončila a vracala sa k nemu v par mesačných intervaloch, napr. 6 mesiacov pauza a 3 týždne hrania "hrania v G.E. SNIPE" grafs ma bavili:D!
Mám neskutočne veľa zážitkov z RS...napr. bola som pri tom keď dal Elektrik 99 Farming , bola som v prvej skupine čo šla na Dung hneď po update SVK/CZ, Bola som prvá "žena" čo dala 99 Slayer na SVK/CZ/PL runescape scéne (dva dni po mne Leanka),
spomínam ak konizoubek zomrel na Sara trio (smiala som sa mu) prišiel si pre veci do boss room a potom som "chcipla ja" a smial sa mi :D :D...Spomínam na stakes v duel arene rok 2011+- 1B+ so Zump is Back (navzájom sme si pozičiavali 1B free trade) a nerdovali sme amikov o druhej ráno a o 5 ráno sme kupovali P hatky w2 :D
V hre so mnou flirtoval Mod Mark (screen je na mojom starom FB niekde a nakoniec sme sa aj stretli na Runefeste osobne) !Nie len sme kecali - čuňata! :D...Spominam si ak som s Iwinou preberala osobný život asi rok 2012+- :) Ďakujem bola si pri mne ja som nezabudla!!!...Ďalej som bola napr. v prvej skupine SVK/CZ čo šli na NEX
hneď po update myslím, že zostava bola Catmam1, Zump is Back, Devil CZ ešte niekto a ja...samozrejme 3 phase a boli sme "v prdeli" :D..!!!...Spomínam ak sme ja a Zump is back dávali bandosa full bronze + bronze dagger v inventari len cabbage:D :D :D...to je tiež cool spomienka, myslím, že niekde na youtube je ešte video a ma asi 30 min :D
ďalej som často robievala (old school si budu pamätať) drop partys a question challenges...za každú správnu odpoveď dostali napr bandos tassy, alebo sgs...čo v tej dobe sgs stal asi 70m+ :D...to sú tie spomienky čo ma stále držia pri Runescape..
nikdy som nehrala aby som bola Maxed a nikdy som nehrala aby som bola HYPE ON! Viete čo by napísal Elek -> Chcipl mi snap..sakra!...:D..Veľmi by ma potešilo, keby si niekto na mňa okrem Iwin spomenul...boli sme dobra partia..a bez týchto ľudí RS..to nieje ono..nieje to ako kedysi...a áno viem veľa vás hra Old Rs...
sorry ja som dako prekĺzla do RS3 a sama..bez old friends...každopádne rada spoznám aj nových ľudí. Novú krv. Rada poradím, rada pomôžem a rada sa zúčastním :)

2. Ja a môj voľný čas:
Niečo z môjho života? Okrem toho čo som spomenula hore. Po škole som si našla prácu vo Francúzku (áno viem Francúzky môj rodný jazyk je dosť podobný "ovládam 4 svetové jazyky") neskôr som sa presťahovala do Los Angelis,
kde som začala pracovať vo firme Apple ako Team Managment a neskôr ako Apple Developler (často som cestovala L.A. - Tokio atp.) Old schooleri čo si ma pamätajú vedia často som skypovala "zo zahraničia a ukazovala im (nie prsia) ale SVET! :)
Samozrejme nemôžem zabudnúť, že v roku 2011 sa mi narodil syn (nie nemá ešte account) :D....a aj to ovplyvnilo moje hranie...aj keď je pravda...ak sme boli pár krát na NEX (v začiatkoch) rok 2012 myslím...v pravej ruke myška v ľavej syn,
ktorého som kojila :D...Fakt mám super spomienky a za to vám ďakujem old komunita! Old schooleri samozrejme vedia, že som autičkárka a zbieram autá (nebojte sa žiadne ferrari ani lambo nemám) vlastním čierne Chevrolet Camaro ss 2014,
Lexus IS 300 2012. BMW x6 GT 2015 a mala som Porsche GTR (old schooleri pamätajú aj so skype) ktoré som už predala a kedysi som mala aj iné auta ale od toho som tu neni žiadny HYPE make!. Z Los Angeles som sa presťahovala do Viedni, kde žijem do dnes a americký sen
som nehala ak mnoho ľudí Runescape (občas sa k nemu vrátim) :D. Po materskej stále pracujem pre Apple ako instate Tech. developler avšak doba sa zmenila a už nemusím toľko cestovať. Je to viacej ORACLE WORK v kancli. To je dobre je čas na RS! :D.
Niečo viac o mne? Som ca 180cm vysoká, mám ca 70kg :O :D 30 rokov ak som spomenula už hore, 10.4.2016 mám 31! (čoskoro) :D..Mám dve náušnice a 6 pearcingov (nenosím pravidelne, obočie, uši, nos, jazyk, brada), mám 1 syna bude mať 5 rokov. Moje zlatíčko :).
Som slobodná (old schooleri "good friend" vedia, že ma ex bíjaval) :(....Vlastne preto som odišla z USA do EU...To ma napadá, že som mala v USA suseda, čo vypadal ak Dust Devil :D :D...Ten vždy volal políciu..ach...toto sú tie zlé spomienky :/ To sem
nepatrí ale tiež to je o mne. A ja ľudí neklamem. Ak som toto písala hral mi tento báječný song, pri ktorom mi vždy tečú slzy Israel Kamakawiwo'ole - Over The Rainbow & What A Wonderful World ...Lebo pri ňom si vždy spomeniem ak
to bolo...kedysi...a týmto chcem pozdraviť všetkých, tých čo si na mňa spomenuli...znamenali ste a znamenáte pre mňa veľa. Stali ste pri mne vždy a to nie len IN GAME LIFE...ale aj v tom reálnom!...Ďakujem...aj keby sa už nikdy nestretnem
z týmito ľuďmi. dúfam, že im to aspoň odkážete! Peace a kto by chcel nech si ma pridá "áno" hrám RS3 nie old....a pokiaľ mám čas a neafkujem rada popíšem a kľudne aj spoznám nových ľudí. Sorry za pravopis, táto reč nieje moja rodná reč :) Ma napadlo ešte ak
som Elektrika učila Belgické slangs..Ona Koti Oneni (šťastné a veselé)...a keď mu padol (v lete) dragon chain z dust devila..v cc napisal (ona Kotí onety) :D :D...Peace a´ Respect I never forget, u´r was my childhood!

Re: Dirtyna - hlavne pre Old School!

Sat 19. Mar 2016 7:26:40

Ahoj, pekne predstavenie. Vitaj back v Cz/Sk komunite.

Sat 19. Mar 2016 11:31:53

Vitaj :) Hmm, ďalší developer, čo zbiera autá? Ja tiež zbieram, ale oldschool autá (zatiaľ mám len tri a všetky sú staršie ako som ja sám) :D

Sat 19. Mar 2016 14:23:24

Viktor 36 wrote:Vitaj :) Hmm, ďalší developer, čo zbiera autá? Ja tiež zbieram, ale oldschool autá (zatiaľ mám len tri a všetky sú staršie ako som ja sám) :D

To jsem videl jak jsi delal smyky s tou skodovkou v noci :)

Vitej, tos chodila na zakladku kdyz uz bylo RS? :)

Sat 19. Mar 2016 15:50:06

Sun Wukchung ->

Samozrejme, že keď som končila základnú bol Runescape. Končila som v roku 2002. Keby čítaš poriadne tak to pochopíš..že som nehrala na základnej ale dostala som sa k Runescape už v tedy. Ak som písala, začala som naplno hrať V roku 2006+-. To už bolo po strednej a naplno až ak som bola na SVK na vysokej...no hate ale nabudúce čítaj s pochopením a nie medzi riadkami :) A už keď sme pri tom áno na základnej sme hrávali RS už v roku 2001 len to nebolo ako teraz dokonca si mal spacák a musel si spať aby si doplnil energiu atp. Ale to sme hrali len v škole, teda aspoň ja..nemala som doma PC :D :D....A prečítaj si to ešte raz a pochopíš, že som povedala resp. napísala, že k Runescape som sa dostala nezákladnej ale hrať som začala až v tom a tom roku :) No hate..peace....

Sun 20. Mar 2016 14:52:13

Čus.

Tenhle styl psaní s tisíci smajly a ... horko těžko zvládám :D.
Pamatuju si tě z Elektrik fc, ale jen málo. Jsi jeden z těch lidí, kteří přitahují různé scammery, vím, že to odnesli lidi na chatu, když byli všichni vykickování. Elektrik fc přežil, btw, ale je tam obvykle ticho, máme rádi svůj klid při afkování :akon:

Sun 20. Mar 2016 15:26:10

Dirtyna wrote:Sun Wukchung ->

Samozrejme, že keď som končila základnú bol Runescape. Končila som v roku 2002. Keby čítaš poriadne tak to pochopíš..že som nehrala na základnej ale dostala som sa k Runescape už v tedy. Ak som písala, začala som naplno hrať V roku 2006+-. To už bolo po strednej a naplno až ak som bola na SVK na vysokej...no hate ale nabudúce čítaj s pochopením a nie medzi riadkami :) A už keď sme pri tom áno na základnej sme hrávali RS už v roku 2001 len to nebolo ako teraz dokonca si mal spacák a musel si spať aby si doplnil energiu atp. Ale to sme hrali len v škole, teda aspoň ja..nemala som doma PC :D :D....A prečítaj si to ešte raz a pochopíš, že som povedala resp. napísala, že k Runescape som sa dostala nezákladnej ale hrať som začala až v tom a tom roku :) No hate..peace....

Jasne ze jsem to pochopil, ale nebyl jsem si jisty, kdy se konci zakladni skola v belgii vis. Jestli je to to same jako v Cechach nebo Slovensku. A nemusis se citit mym postem dotcena. Take jsem poznal RS o par let driv, nez jsem to zacal hrat, tak to chapu.

Mon 21. Mar 2016 19:02:41

Neskutečně milý příspěvek, davám +:D

A vítej zpět

Fri 25. Mar 2016 0:41:28

Pekna story na precitanie pred spanim.
Uz tu dlho nik nenapisal tak "rozsiahly" clanok. Z tolkych emoticonov sa mi az zatocila hlava, asi som si od nich odvykol.

Co zavazilo v tvojom rozhodovani medzi old school a RS3?

PS: Super, konecne nie som "jediny" Runescaper vo Viedni, hned je ten svet krajsi :lol: