I´m back and stronger than ever! ;)

Sun 25. Oct 2015 2:26:13

Zdravím Vás, CSFO ;-)

Jmenuji se Petr a pocházím z Havířova, ale za prací jsem se přestěhoval kousek od Pardubic. Pracuji v ozbrojených složkách ČR a mám 23 let. Zadaný, bezdětný. :-) S přítelkyní máme společnou zálibu v turistice, jinak rád chodím běhat, do fitka a miluji míčové sporty jako volejbal, fotbal, futsal, nohejbal, squash, pinec,.. :-) I když na ty už mi bohužel nezbývá tolik času.

Rs jsem začal hrát někdy 2005 pod nickem Ruudicek1, kde jsem měl 99 flat. Nejradši na téhle hře mám monsterhunt, proto u mě asi nikdy neuvidíte 99 u takových těch zbytečných skillů jako fm, fletch, apod.. :-) Takže kdykoli budete někoho shánět na nějakého bosse, tak se na mě můžete obrátit :-P I když jsem zatím docela lowka, tak docela rychle to jde všechno nahoru a snad brzy zase budu brázdit GWD ve velkém.. :-)

Jako člověk si myslím, že jsem trochu flegmatický, ale týmový a férový. Vždycky se snažím pomoct, když někdo potřebuje a nezkazím ani žádnou srandu.. ;-)

Cya in game :-P

Re: I´m back and stronger than ever! ;)

Sun 25. Oct 2015 21:49:08

Flegmatik a týmový, to mi moc nejde dohromady :D. Mám takového kámoše, s ním být v grupě je někdy o nervy - přijde, sedne a kouká do prázdna :D

Thu 29. Oct 2015 18:46:08

To jde právě skvěle dohromady. :D A lidi z csfo cc už asi poznali, že nejsem takový, že bych seděl a jen koukal.. :) Též se tam někdy ukaž.. ;)

Thu 29. Oct 2015 21:08:01

Tam už opravdu ne, stačilo mi to jednou :?

Fri 30. Oct 2015 18:41:58

Ahoj, vítám tě na foru :)