Predstavenie sa

Wed 29. Jul 2015 17:45:41

1. Ja a Runescape:
(IGN Slayington, Old school hráč s veľkou prestávkou, Member, Prvé 99 som získal tohto roku vo februári a bol to Firemaking, oblubenou aktivitou je Bossing)

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
(moji TOP RS friends sú Slay A Lot a Looygi, Niesom členom žiadnej komunity,preto som chcel vyhľadať nejakú cz/sk a našiel som vás, nedávno som opustil clan a hľadám nový,najlepšie ak by bol CZ/SK,o csforces som sa dozvedel cez google )

3. Ja v reálnom živote:
(Moje meno je Viktor mám 16 rokov,bývam v Nových Zámkoch,mám 3 súrodencov a študujem na Gymnáziu)

4. Ja a môj voľný čas:
(Venujem sa prevažne PC hrám alebo chodím von s kamarátmi,ak šport tak futbal,streetworkout alebo posilka,pri skillovaní zvyknem pozerať nejaké fajnové seriály ako napríklad Breaking Bad,alebo momentálne Suits a ruky si už mydlím aj na GoT,viem plynule po anglicky, hudbu počúvam z každého rožku trošku, hry hrám LoL,CS:GO a Runescape,)

Toľkoto asi o mne :mrgreen:

Re: Predstavenie sa

Wed 29. Jul 2015 19:02:28

Ahoj.
Aké hry si tento rok stihol prejst? A nehovor, ze hras len tie uvedene 3 onlineovky :p

Wed 29. Jul 2015 19:10:06

Popravde hrám naozaj iba tieto online hry :D Ale tak hral som Thief,Dragon Age, Heroes 3:HD,Battlefield...
Ale teraz momentálne chcem trošku posnažiť sa niečo dosiahnuť v RS :D

Wed 29. Jul 2015 22:07:24

Ahoj, vitej u nas, vcera jsi mel svatek, tak zpetne gratz ;)

Fri 31. Jul 2015 18:12:30

Vitaj ! :) moji prvy best friends z rska pochadzali z NZ super ludia tak dufam ze sa ti tu bude pacit :)