majky_95

Wed 15. Jul 2015 12:06:26

Zdravím CSForces, keďže som v klane už niekoľko rokov a znovu som sa vrátil k Rs je vhodný čas sa predstaviť.

Ja a Runescape:
Runescape som začal hrať 3.2.2009, keď mi ho kamarát ukázal v škole. Prvé zážitky super, onedlho som začal nolifovať :D Cca po 6 mesiacoch hrania som sa stal memberom, potom prišiel prvý cape, str, za ním att a hp. Išiel som si svoju cestu na 99 slay, ale videl som nejaké video o boxovani, tak som sa proste rozhodol predat banku a s 80m som išiel boxovať (80m bolo v 2011 quite a lot.) Všetko som prehral :D a kamarát ktorí končil s rs mi dal 20m. Povedal som si ked ich prehram končim s rs, ale podarilo sa mi ich vytocit asi na 60m, a nadobro som skoncil s boxom. Kupil som si chinchompy na 99 rng, a isiel som trenovat na ape atoll. Connection lost, po prihlaseni do hry som zistil ze som stratil full void a chompy za cca 40m. Gf jagex, a tym padom som prestal v 2011 Rs hrať. Par krat odvtedy som sa ku hre vratil, no vzdy len na par dni, maximalne tyzdnov. Teraz sa znova vraciam, a mam opat raz velke plany (trimmed completionist cape :D ) Večer sem hodim nejake screeny z obdobia ked som hraval.

Ja v reálnom živote:
Volám sa Martin, mám 20 rokov a bývym v Bratislave. Robím vo Volkswagene, predtým som robil v SBS. Vo volnom case sa venujem napríklad pokru, v lete chodim casto na jazera / stanovacky / opekacky a ine chlastacky. V zime na chaty / lyzovacky / ine ozieracky.

Budem si tu zakladat blog road to com cape, hodim potom link.

Re: majky_95

Wed 15. Jul 2015 15:51:46

Ze ztrát si nic nedělej, můj osobní lost na duelce/flower game je zhruba 1,5b. Risk je zisk, to ví každý, kdo se nedrží u zdi ;) Vždycky to jde nabrat zpět :) Držím palce a gl na compla :D