Představuje se Verca the ultimate Quester :D

Wed 01. Jul 2015 13:54:54

Myslím si, že byc nebylo na škodu taky o sobě něco málo povědět, aby se každé zvědavé škvrně neptalo, zda jsem opravdu ženského rodu nebo "TA" Verca :read:

1. Já a RuneScape:
RS jsem začala hrát někdy rokem 2006 ještě na základní škole, protože to bylo něco nového a hrála to pomalu celá třída, teda převážně kluci, a já ve třídě nebyla nijak oblíbená. Byl to můj únik od reality a zábava z přáteli, kteří mají aspoň podobné zájmy. Jak šel čas se zdokonalováním, okusila jsem svět P2P. Něco nepoznaného mě uchvátilo natolik, že jsem už F2P nechtěla být a tak jsem pravidelně Jagexu přispívala za hraní. Quest cape byla něco, co jentak někdo neměl. Právě ona se stala mojí první cape ve hře vůbec. Zub času se postaral i o můj nickname, který se měnil na Verca514, aby mi všichni z Elektrik cc přestali říkat Lucko a nakonec z toho je nynější Verca :) První pauza přišla po tom, co jsem nastoupila na školu. Zjistila jsem, že je to docela pohoda a po dvou měsících sem se vrátila ke hraní. Druhá pauza na sebe nenechala dlouho čekat. Jagex udělal update, kde se polovina věcí změnila a tak nastal odchod s rozhodnutím se již nevrátit. Věnovala jsem se škole, úspěšně jsem vystudovala a začaly mi chybět staré časy, tak se moje kariéra vrátila do starých kolejí. Na F2P jsem dodělala 99 fishing a opět se dala na questy, které během mojí půl roční přestávky přišli.

2. Já v RS/Cz&SK Komunite:
Moje začátky byla oxidace na Elektrik cc ještě v době, kdy se spolu Elek a Angel bavili a vycházeli. Pak vzniklo RSko.cz a já věrně zůstala tam, kde mi bylo dobře. Nicméně nebylo to na dlouho. Komunita se začala rozpadat a moje druhá pauza se přiblížila. Po opětovném comebacku jsem narazila na Miska a tím začala moje oxidace u CSF a možnost starat se o avatara. (pravidelně ho věnčím :D )

3. Já v reálném životě:
Opravdu jsem ženského rodu, jméno je všem snad jasné a to Verča, narodila sem se překvapivě před 22 lety v hlavním městě, zvané Praha. Nejsem nijak velká, ani zvlášť výrazná, ale existuju a to se počítá. Kdo mě zná ví, že se se mnou nenudí :D Vlastním pekáč značky Škoda Felicie (takže v pražané, když jedu já, radši lezte kanálama :D) a vlastním dvě domáčí zvířátka - 4 letého samečka Užovky červené jménem Gutty a 15 letou babušou knírače Lízu.

4. Já a můj volný čas:
Když mi práce dovolí mít nějaké volno (a že ho moc není) je to především RS. Když není chuť tak nějaké anime nebo filmec. Dříve sem sportovala hodně, resp závodně jsem plavala za školu s krásným 2. místem na pražském přeboru a v Liberci o pár sekund 3. místo uteklo a já byla 4. :D Hold Liberecké buchty daly bazén 100m za půl minuty :o A když už vážně není do čeho píchnout, kreslím obrázky na přání v PC (program PaintTool Sai) a vyhraju si. Hudba u mě vede asi převážně Techno, Trance, House, ale i nějakej DnB, Hip Hop či ostatní (jen ne dechovka prosím x.x)

5. Případné otázky
Napište :)

Re: Představuje se Verca the ultimate Quester :D

Wed 01. Jul 2015 14:28:58

fakt si zenskeho rodu?

Wed 01. Jul 2015 16:16:10

Mám to v sukaci kartitce i vodicaku tk ano

Wed 01. Jul 2015 17:40:50

Anime typu hentai? :-D

Wed 01. Jul 2015 17:46:58

Ukaž nám svou tvář

Wed 01. Jul 2015 18:19:33

Fritol wrote:Anime typu hentai? :-D

Nejsem chlap co čumí na hentai :D Ale sportovní, nebo sci-fi žánr :)

embecko wrote:Ukaž nám svou tvář

Proč jsem jen věděla, že to budeš ty, kdo si řekne o fotku? :D

Wed 01. Jul 2015 21:18:27

Ahoj, vitej.
Verca wrote:Hold Liberecké buchty daly bazén 100m za půl minuty

To se mi nejak nechce verit, nemelo by to byt 50m za pul minuty / respektive 100m za 1 minutu? (plavani)

Wed 01. Jul 2015 22:43:45

Sun Wukchung wrote:Ahoj, vitej.
Verca wrote:Hold Liberecké buchty daly bazén 100m za půl minuty

To se mi nejak nechce verit, nemelo by to byt 50m za pul minuty / respektive 100m za 1 minutu? (plavani)

Byla to 100m a tak namakané buchty jsem ještě neviděla. My ostatní jsme to dali do minuty, je to jen o cviku.

Sat 05. Sep 2015 0:13:46

čuss, zavodně jsem plaval asi 12 let a vím, že světový rekord na 100 VZ je na krátkym bazéu asi 46s, asi si to fakt pleteš s 50kou :)

Jinak musíš bejt pošuk, holka a hrát RS, mě za to přítelkyně nenávidí.