Představuji se :D King Smildas

Wed 10. Jun 2015 18:59:13

Ahoj budoucí kamarádi, [smilie=imnewhere.gif]
jmenuji se Viktor, bydlím v Mladé Boleslavi, sem tam bývám i u své mámy na Moravě přesně kousek od Uherského Hradiště. Je mi 21 let, v listopadu bude 22, mám odmaturováno na střední průmyslové školu u nás v Bolce a nyní makám na tři směny ve Škoda Auto. Mám přítelkyni (brzy to budou 2 roky), takže holky máte smolíka...:D (pokud tu nějaké jsou) dva bratry, otce kterého nesnáším a nestýkám se s ním, nestaral se o mě a dlužil mámě na výživném, neměla to lehké...
Mezi záliby patří jakýkoliv sport, výlety a poznávání nových míst a zážitků, hraju aktivně fotbal a futsal, trénuju malé děti fotbal a strašně to miluju :D už asi 4 roky.
Runescape hraju někdy od 12ti, EoC moc nemusím z důvodů grafických, ne ani tolik herních, ale prostě mi přijde, že už to není to runescape, které jsem měl kdysi tolik rád, proto dost často hraji i OSRS. Member se snažím být hlavně díky bondům, ale většinou po celý rok když se hraní věnuji member jsem.
O vašem klanu jsem se dozvěděl z fotky oficiální stránky na runescape a jsem jim za to vděčný, dlouhou dobu hledám na runescape nějaké ty "bratry" i když angličtinu zvládám docela dobře.
Myslím si, že tohle je tak nějak vše co bych o sobě z kraje pověděl, kdyby vás cokoli dalšího zajímalo jsem vám všem otevřený, doufám, že si mě aspoň trochu oblíbíte a budeme spolu nějak vycházet :D
Všem přeji zatím hezký zbytek dne. [smilie=bye.gif]
Viktor/King Smildas

Re: Představuji se :D King Smildas

Wed 10. Jun 2015 19:03:08

Vitaj :D

Wed 10. Jun 2015 19:07:03

Axl101 wrote:Vitaj :D

Děkuji :D

Wed 10. Jun 2015 22:25:35

Smildas wrote:O vašem klanu jsem se dozvěděl z fotky oficiální stránky na runescape a jsem jim za to vděčný, dlouhou dobu hledám na runescape nějaké ty "bratry" i když angličtinu zvládám docela dobře.

Tak, to som teda nečakal :akon:

Vitaj v Cz-Sk komunite :wtfhash:

Thu 11. Jun 2015 14:41:04

Matonym wrote:
Smildas wrote:O vašem klanu jsem se dozvěděl z fotky oficiální stránky na runescape a jsem jim za to vděčný, dlouhou dobu hledám na runescape nějaké ty "bratry" i když angličtinu zvládám docela dobře.

Tak, to som teda nečakal :akon:

Vitaj v Cz-Sk komunite :wtfhash:

Díky za přivítání, sdíleli vaši fotku z "rabování" - tady máte odkaz, kdo neví :) https://www.facebook.com/RuneScape/phot ... =3&theater Credit: The great team at Czecho-Slovak Forces.

Thu 11. Jun 2015 19:09:23

Vítaj u nás :)
Čo robíš na škodovkách? Musí to byť fajn job, keď tvoje produkty putujú do celého sveta a robia dobré meno Českej republike.

Thu 11. Jun 2015 19:41:36

Kwaichi wrote:Vítaj u nás :)
Čo robíš na škodovkách? Musí to byť fajn job, keď tvoje produkty putujú do celého sveta a robia dobré meno Českej republike.

Ahoj,
zatím dělám na lince, ale mám slíbené místo někde výš, platově je to super i plno výhod jako levné zapůjčení auta na rok a mnoho bonusů a finančních odměn :)) jinak dělám na fabii, rapidech a fibii combi elektriku pátých dveří, kde protahujeme kabely a nakonec to zapojujeme do brzdového světla.