The Agent 22 (telka1237)

Wed 27. May 2015 0:03:06

Zdravím vás, volám sa Tomáš, som z Bratislavy, 23 rokov (ešte nejsom dedo), nedávno som sa vrátil k tejto hre ktorá nám skoro všetkým zobrala pol mladosti , hrával som nejak v období 2006-2011 s prestávkami, odvtedy som sa odmlčal na dlhu dobu, len asi 2x som zapol rs a pozeral čo je nové a kto ešte hráva, momentálne som member, aj ked ten nový combat ma neuchvátil tak hrám na legacy serveri, old school rs ma tiež neláka
Vela ludí si ma určite pamätá z rsko.cz a mojich lucky dropov na corpovi, občas som sa vyskytoval aj na elektrik cc, ale vacsinou na svojom vlastnom, mal som aj vlastný clan ktorý bol síce plný ludi co boli maxed combat a 99% angličania a cudzinci, ale teraz by som sa radšej viac votrel do cz/sk community ktorá dúfam ešte funguje na celkom slušnej úrovni :)
Momentalne hrávam po večeroch alebo ked mám volno v práci a nebehám niekde vonku po zurkach a zabavach s kamaratmi, rad by som sa určite pridal aj do clanu, ak sa nemýlim teraz su v new rs už aj clany kde sa dajú aj získať bonusy a hlavne hrať so starými známymi určite prospeje a budem len rád, pretože aj ked mám vela ludi vo FL po tolkych zmenách mien nemám už abbsolutne šajnu že kto je kto, budem rád za každú odozvu od ludí čo ma poznajú aj od ostatných

Ciel: no asi vsetko 99 a dung 120 by som chcel niekedy v dalekej buducnosti dosiahnuť aj s vašou pomocou, inak som velký milovník monster huntingu, len sa musím dostať do hry znovu a zaužívať sa v tých nových veciach predmetoch atd atd :)

Inak prajem pekný deň/večer/noc :)

Re: The Agent 22 (telka1237)

Wed 27. May 2015 0:30:05

Ahoj, vítej u nás :)

Klidně se stav k nám na clan chat "Czechoslovak forces" a rádi tě pozveme k nám :P

Když máš rád monster hunt, můžeš v sobotu skočit s námi na Kalphite King mass. Ideální na naučení se nového combat systému :P

Re: The Agent 22 (telka1237)

Wed 27. May 2015 2:17:36

Ahoj fellow Bratislavcan, kde pracujes? :wtfhash: