Windtotep

Fri 15. May 2015 9:36:39

1. Ja a Runescape:
Zdravým všetkých členov RS komunity.
V RS hrajem za postavu s nickom Windtotep na old school serveroch zatiaľ ako free hráč ale len čo vybalancujem trošku skilly idem na member server.
RS hrajem od roku 2005 kedy to bolo veľmi populárne a bola to vlastne moja prvá online mmorpg hra. Vtedy som to drtil od rána do večera ale vždy som to hrával sólo, v RS ma vždy viac bavilo skillovať a plniť questy ako farmiť goldy alebo predávať surky v Camelote :D

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Ako som už spomínal RS som hrával vždy sólo, max s pár kamarátmi, ktorých som poznal z hry ale o žiadnej komunite sa nedalo hovoriť.
K Vám som sa dostal cez google keď som si hľadal nejakých skúsených cz/sk hráčov, s ktorými by som vedel pokecať, poradiť sa a tak.

3. Ja v reálnom živote:
V reálnom živote sa volám Robo a mám 22 rokov. Pochádzam z okolia Košíc.
Momentálne som študentom, ale už mám po skúškovom, čiže som začal aktívnejšie hrávať RS.
Inak som úplne kľudný človek so zmyslom pre humor a nemám problém si spraviť srandu aj sám so seba :D

4. Ja a môj voľný čas:
Voľný čas už pomaly ani nemám, mám perdo aktivít, ktorým sa venujem a potom nič nestíham ale na RS sa snažím vždy nájsť čas. Keď už som sa k tomu vrátil tak to chcem hrať čo to dá, je to pre mňa aj trošku taká nostalgia, všetky tie veci, grafika a tak :D

Tak to by bolo o mne asi všetko, dúfam, že sa s Vami lepšie spoznám a pochytím nejaké herné typy a triky.

S pozdravom
Windtotep

Re: Windtotep

Fri 15. May 2015 9:59:11

Vidime sa v sobotu na otvorení Tabačky?

Fri 15. May 2015 11:06:40

Neviem naisto či tam budem, lebo v nedeľu som chcel isť na koncert do PO tak neviem či zvládnem piť 2 dni po sebe :D
Ale každopádne by sme mohli dakedy na plzeň skočiť

Fri 15. May 2015 17:14:52

Hello, co studujes?

Sat 16. May 2015 10:15:21

študujem Filozofiu v Prešove

Sat 16. May 2015 13:30:19

Ahoj.
Už po si skúškach? Takže máš pred sebou 4 mesiace prázdnin? :o Niekto je pekne šikovný.

Sun 17. May 2015 0:01:11

Hehe pekne :) Vítam ťa medzi nami blablablabla ;D

Z okolia košíc ? odkiaľ presne ? Ja som napríklad z kysak a každý boží deň dochádzam vlakom...ako, cestovanie na vlaku je fine pokial ho necítiť za močom ;D

Ináč, my košičania by sme si mohli dať niekde konečne stretko, či nie :?

Sun 17. May 2015 11:03:44

Fester a Pukček by stejně nedošli :)