MarshmaloCZ

Tue 05. May 2015 15:20:31

Nazdárek všem, kteří si budou číst případně tento příspěvek. Tak kde začít aby jsem to měl pěkně popořadě, nejlepší bude
já a runescape
popravdě hrál jsem kdysi dávno a jen odpočinkově, takže mé začátky se datují pouze týden nazpět. Vím že to není mnoho a nemohu zatím prokázat svou přínosnost klanu, ale myslím že se učím rychle, co si pamatuji ještě z old verze runescapu mi sice občas pomáhá, ale na stranu druhou občas vyjeveně koukám na některé novinky, které jsem nezažil.
Takže jak na tom jsem s runescape? Učím se a snažím se zjišťovat nové věci, doplňovat to co neznám a dotáhnout to tam kde si jsem jistý. Hraji s member účtem, aby jsem si užil hru na plno a hned zapadl pořádně do toho, co někteří zvažují až časem.

já a cz/sk komunita
jak říkám, začal jsem týden nazpět, takže jediné co zatím mohu říci v tomhle ohledu že jediná cz/sk komunita na kterou jsem hned v začátku narazil byla tato. Když člověk do google zadá runescape cz je to jediné aktivní forum které vyběhne mezi prvními odkazy. Takže jsem to zkusil a pátral a pátral. Jelikož člověk má někdy otázky ingame sháněl jsem se i po chatu a poté se rozhodl že vyzkouším poslat představení abych mohl zapadnout do kolektivu.

já v RF
Mé jméno je Michal, 23 let starý, pohledný dobře zajištěný, ovšem i zadaný, to pro případné nápadníky které bych měl :D ne sranda, tak něco pořádně o sobě, jsem pracující i byť nyní dlouhodobě na nemocenské po zlomenině kotníku, která se špatně hojí a jen dělá problémy a zlobí, takže se flákám doma a nemám pořádně do čeho píchnout, protože vycházky jsou prevít a nerad bych přišel o těch pár kaček co mi posílají měsíčně. Takže trávím nyní volný čas u pc. Kdybych byl zdravý, věnuji se lezení, chodím občas do fitka nebo se věnuji kamarádům a sociálního života. Nyní plánuji koupit motorku a začít si užívat života na dvou kolech, pro všechny rýpaly - na něco člověk umřít musí a raději umřu ve 40ti na motorce a budu si moc říct žil jsem parádně než v 95 bez zážitků bez všeho :)
Ohledně rodiny jediné co mohu říct je, že každou chvílí se tu objeví přihláška mého bratra, který se rozhodl vrátit k RS také po dlouhé době, protože a prostě když mi kouká přes rameno prostě nemůže odolat nostalgii :D

Takže pokud jsem alespoň trochu zaujal a vypadám jako normální (ehm) člověk, budu rád když se budu moc připojit ke klanu a dál prozkoumávat taje RS které jsou mi zatím neznámé :)

S pozdravem
Marshmalo - Michal :)

Re: MarshmaloCZ

Tue 05. May 2015 16:11:37

MarshmaloCZ wrote:a nemám pořádně do čeho píchnout

Image

Tue 05. May 2015 18:35:35

Vítej :)

Tue 05. May 2015 19:03:57

Ahoj, vitej. Nase forum je opravdu jedine aktivni na cz/sk scene ;)